Dnešní akce zájezdů

Vyberte si zájezd s výraznou slevou:

od 6 420 Kč

TURECKO - Last Minute

od 16 120 Kč

KAPVERDY - Last Minute

od 9 900 Kč

KYPR - Last Minute

od 29 230 Kč

MALEDIVY - Last Minute

Maledivy letecky

Maledivy hotel

Země:

Maledivy

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 31 070 Kč

Turecko letecky

Turecko Hotel

Země:

Turecko

Délka:

od 5 dní

Cena:

od 8 520 Kč

Kypr letecky

Kypr Hotel

Země:

Kypr

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 12 490 Kč

Kapverdy letecky

Kapverdské ostrovy

Země:

Kapverdské o.

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 18 690 Kč

Kapverdské Ostrovy - Kapverdy - Dovolená a Zájezdy

Kapverdské ostrovy (Kapverdy) se rozkládají na 4 velkých a mnoha malých ostrovech na západním pobřeží Afriky. Doba letu obvykle nepřesáhne dobu 8 hodin. Veliká oblíbenost Kapverdských ostrovů spočívá ve stálém počasí po celý rok. Můžete se zde vydat na podzimní, zimní nebo i jarní dovolenou a vždy bude počasí ke koupání. Velikou výhodou jsou relativně nízké ceny, takže i průměrný turista si může zpestřit odpoledne mnoha poznávacími výlety, plavbami nebo vodními sporty. Kapverdy jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. Celou oblast můžeme vřele doporučit jako nádherných zájezd do exotické přírody s překrásnými plážemi a mnoha aktivitami pro volný čas. Vydejte se i Vy na dovolenou do Kapverd!

Kapverdské Ostrovy - Kapverdy - Dovolená a Zájezdy

KAPVERDY

Last Minute

od 17 690 Kč

KAPVERDY

Last Minute

od 17 690 Kč

(zbývá posledních 12 Last Minute zájezdů)

Letovista a destinace v Kapverdských ostrovech

Před výběrem své dovolené či zájezdu je velmi dobré zjistit si více informací o jednotlivých lokalitách. Každé letovisko poskytuje svým návštěvníkům unikátní pohled na Kapverdské ostrovy a nabízí jedinečné a neopakovatelné zážitky. Pokud sáhnete po ostrovu Sal, tak je to volba na jistotu. Dokonalá lokalita pro nádherný zájezd. Stejně tak můžeme doporučit i ostrov Boavista nebo i Sao Vicente.

 • Ostrov Sal - Doporučujeme. Jedná se nejoblíbenější a turisticky nejrozvinutější destinaci. Vřele ji můžeme doporučit rodinám s dětmi a i lidem, kteří preferují plně vybavená turistická letoviska. Nádherné hotely, restaurace, exotická příroda a mnoho připravených zážitků a akcí.
 • Ostrov Boavista - Tento ostrov je označován za nově objevenou perla Kapverd. Prozatím zde nenaleznete nekonečné davy cestovatelů. Ale díky krásným plážím a tropické přírodě se to velmi brzy změní. Boavista každým rokem navštíví více a více turistů. Velmi pěkná lokalita.
 • Ostrov Santiago - Svojí rozlohou je největším z ostrovů a leží zde i hlavní město. Všechny lokality v Kapverdských ostrovech jsou velmi pěkné, ale pro dovolenou by jsme raději doporučili ostatní ostrovy. Nicméně i samotné Santiago může být dobrou volbou.
 • Ostrov Sao Vicente - Nejsevernější ostrov, který nabízí několik turistických lokalit. Pokud preferujete civilizaci na vysoké evropské úrovni, tak můžete zvolit centrum Mindelo. Pokud by jste raději dovolenou mimo civilizaci obklopeni jen exotickou přírodou, tak můžete zvolit jedno z menších letovisek.

TIP:  Podívejte se na Mapa Kapverdské ostrovy - poloha ostrovů

KAPVERDY

Last Minute

od 17 690 Kč

KAPVERDY

Last Minute

od 17 690 Kč

(zbývá posledních 12 Last Minute zájezdů)

Kdy se vydat na Kapverdské ostrovy

Díky své poloze, velmi blízké rovníku, se na Kapverdy turisté vydávají po celý rok. Nejvíce jsou oblíbené v zimních měsících, kdy jsou destinace jako Chorvatsko nebo Bulharsko pro dovolenou příliš chladné. Teploty na Kapverdských ostrovech se po celý rok drží nad 24°C, v nejteplejších měsících atakují až hranici 30°C. Obvyklá teplota moře vždy přesahuje hranici 25°C.

Více informací o počasí jsme pro Vás připravili samostatnou stránku. Zjistíte jak aktuální předpověď počasí na tento týden, tak i dlouhodobou předpověď na celý rok.

Tipy & triky - Co vědět před dovolenou v Kapverdský ostrovech

Před tím, než se vydáte na zájezd na Kapverdské ostrovy, by jste se měli seznámit se základními tipy. Jakou používat měnu, zda-li si přivést vše v hotovosti a dále i informace o bezpečnosti v zemi. Nezapomeňte si především přečíst část o turistických vízech. Více informací naleznete na následujícím odkazu.

Na Kapverdy na poslední chvíli se slevou

V posledních letech získali na oblíbenosti Last Minute zájezdy, díky kterým lze vyrazit na dovolenou s velmi výraznou slevou oproti původní ceně. Můžete ušetřit až 50% z ceny a přitom získat stejný zájezd, jako by jste zaplatili plnou cenu.

Klikněte na tlačítko a zobrazte si nabídku zájezdů pro dnešní den. Přednostně se Vám zobrazí Last Minute nabídky, u kterých lze ušetřit až 50%. Poslední volná místa velmi rychle mizí. rezervujte ještě dnes.

KAPVERDY

Last Minute

od 17 690 Kč

KAPVERDY

Last Minute

od 17 690 Kč

(zbývá posledních 12 Last Minute zájezdů)

Kapverdské ostrovy...

 • písčité čisté pláže
 • teplo po celý rok
 • exotická příroda
 • luxusní a moderní hotely

Nejoblíbenější aktivity

 • koupání, opalování, pláže
 • windsurfing, potápění
 • projížďky s průvodcem
 • plachtění po moři a plavby

Dobré vědět předem

 • je potřeba vízum
 • vzít své léky s sebou
 • karty - VISA, MasterCard
 • ostrov Sal - nej volba

Hlavní letoviska

(2010 - 2024)