Dnešní akce zájezdů

Vyberte si zájezd s výraznou slevou:

od 6 420 Kč

TURECKO - Last Minute

od 16 120 Kč

KAPVERDY - Last Minute

od 9 900 Kč

KYPR - Last Minute

od 29 230 Kč

MALEDIVY - Last Minute

Maledivy letecky

Maledivy hotel

Země:

Maledivy

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 31 070 Kč

Turecko letecky

Turecko Hotel

Země:

Turecko

Délka:

od 5 dní

Cena:

od 8 520 Kč

Kypr letecky

Kypr Hotel

Země:

Kypr

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 12 490 Kč

Kapverdy letecky

Kapverdské ostrovy

Země:

Kapverdské o.

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 18 690 Kč

Super Last Minute - Kapverdské ostrovy, Kapverdy - All inclusive

Kapverdské ostrovy (Kapverdy) mají oproti jiným destinacím velikou výhodu - mohou nabídnout teplé počasí vhodné ke koupání po celý rok. Od Ledna až do Června se teploty během dne pohybují mezi 24°C až 27°C. V období od Července až do Prosince dosahují hodnot až přes 30°C. Na Kapverdy se tak můžete vydat formou Super Last Minute kterýkoliv měsíc v roce a vždy budete mít nádherné slunečné počasí vhodné ke koupání. Teplota moře dosahuje až 28°C. Rezervujete-li si zájezd formou Super Last Minute All inclusive, co Vám mohou Kapverdské ostrovy nabídnout? Překrásné písčité pláže, čisté moře, exotickou přírodu bohatou na vegetaci a především mnoho aktivit a výletů ke zpestření Vaší dovolené. Doporučujeme.

Super Last Minute - Kapverdské ostrovy, Kapverdy - All inclusive

KAPVERDY

Last Minute

od 17 690 Kč

KAPVERDY

Last Minute

od 17 690 Kč

(zbývá posledních 12 Last Minute zájezdů)

Super Last Minute All inclusive - Co tato nabídka obsahuje

Pokud si zakoupíte All inclusive dovolenou, tak na místě již nebudete muset platit vůbec za nic. Cena obsahuje naprosto základní věci jako je letenka, hotel a plná penze. Mimo to můžete využívat i

prémiové služby v hotelu zcela zdarma: posilovny, bazény, sauny a dokonce i bezplatný bufet s jídlem a pitím, který je otevřen po celý den. Koupíte-li si Super Last Minute zájezd na Kapverdské ostrovy obsahující All inclusive, tak na dovolené nemusíte ze svého dát ani korunu.

Ovšem doporučujeme, aby jste si nějaké peníze s sebou přeci jen vzali. Kapverdy nabízejí nepřeberné množství zážitků, o které by bylo škoda přijít. Můžete si například zaplatit místního levného průvodce, který vás zavede do vnitrozemí za přírodními vodopády. Můžete si pronajmout čtyřkolku, buginu nebo motorku a poznat širší okolí. Chcete-li si ale koupit pouze Super Last Minute, který obsahuje All inclusive a nic víc na místě neplatit, tak je to možné. Hotel se o Vás svými bezplatnými službami královsky postará.

Kapverdy All inclusive - Doporučujeme letoviska

Budete-li vybírat Super Last Minute dovolenou, tak budete mít k dispozici jen poslední volná místa v jednotlivých zájezdech. Turista tak většinou získá extrémně levnou dovolenou, ale nemůže si vybrat konkrétní letovisko v Kapverdech. Pokud by jste přece jenom měli možnost výběru, tak doporučujeme volit z následujících tří možností. Celé Kapverdské ostrovy jsou dech beroucí, rezervujete-li jiné letovisko s All inclusive, budete stejně spokojeni.

 • Ostrov Sal - Nejvíce turistů míří právě zde. Nejlepší služby, nejmodernější All inclusive hotely a krásně upravené pláže i okolí. Vhodné pro rodiny s dětmi a turisty, kteří vyžadují plně vybavená moderní letoviska se špičkovými službami za velmi přijatelné ceny.
 • Ostrov Boavista - Do nedávné doby neznámý ostrov. Každým rokem jej ale v rámci Super Last Minute navštěvuje více a více turistů. Zejména pro nedotčenou exotickou přírodu, vodopády, zážitky a koupání na volně přístupných písčitých plážích, kde si každý najde svůj kousek soukromí. Doporučujeme pro dobrodruhy a pro turisty, kteří nemají rádi přeplněné pláže a ruch a shon velkoměst.
 • Ostrov Sao Vicente - Veliký ostrov, který nabízí několik měst. Naleznete zde malá rybářská města i moderní ,plně vybavená, letoviska s All inclusive hotely. Každý si zde najde svůj kousek jen pro sebe. Rodiny s dětmi zvolí moderní rozvinuté centrum. Mladé páry se mohou vydat dál od všeho dění do opuštěné exotické romantické přírody a najít si vlastní opuštěnou pláž jen pro sebe.

KAPVERDY

Last Minute

od 17 690 Kč

KAPVERDY

Last Minute

od 17 690 Kč

(zbývá posledních 12 Last Minute zájezdů)

Proč jsou Kapverdské Ostrovy nejlepší volbou

Kapverdy jsou výbornou kombinací moderních letovisek s All inclusive službami a nedotčenou exotickou přírodou. Můžete si tak užívat Super Last Minute zájezd obklopeni All inclusive péčí a všude okolo Vás se bude rozprostírat tropická příroda. Písčité pláže, čisté moře, bohatý podmořský život, divoká vnitrozemská příroda s mnoha lákadly k výletům...to jsou Kapverdské ostrovy.

 • Hotely All inclusive - Hotely nabízejí ubytování v evropském stylu a s All inclusive službami. Místní restaurace nabízejí evropský, mezinárodní a i místní jídelníček - každý si vybere. Turistická střediska mají desítky tipů k výletům s průvodcem, plaveb na okolní ostrovy či nabídnou i akční jízdu na čtyřkolkách, potápění nebo amatérské šnorchlování na korálových útesech.
 • Tropická příroda - tropické písčité pláže lákají k opalování a lenošení, čisté moře ke koupání a vodním sportům, bohatý podmořský život na korálových útesech k amatérskému potápění a divoká příroda ve vnitrozemí k procházkám a výletům. To vše a ještě více jsou Kapverdy..
 • Aktivity - Plavby na neobydlené ostrovy spojené s koupáním, výlety do vnitrozemí, koupání, potápění, vodní sporty a v neposlední řadě půjčovny vodních skútrů, čtyřkolek či jízda na nafukovacím banánu taženém lodí. Jen malý výčet aktivit, které lze zažít na Kapverdských ostrovech.

Super Last Minute Kapverdské Ostrovy - Objednejte ještě dnes

Nabídka Super Last Minute je velmi omezená a jakmile se objeví nový levný zájezd, je velmi rychle prodán. Nečekejte, podívejte se ihned na nejlevnější dovolené v Kapverdských ostrovech. Klikněte na tlačítko a přednostně se Vám zobrazí nabídka Super Last Minute All inclusive se slevou až více než 50%. Pokud objevíte levný zájezd, objednejte ještě dnes. Nejvýhodnější nabídky mizí neskutečně rychle. A vydejte se na Kapverdy za extrémně levnou cenu.

KAPVERDY

Last Minute

od 17 690 Kč

KAPVERDY

Last Minute

od 17 690 Kč

(zbývá posledních 12 Last Minute zájezdů)

Kapverdské ostrovy...

 • písčité čisté pláže
 • teplo po celý rok
 • exotická příroda
 • luxusní a moderní hotely

Nejoblíbenější aktivity

 • koupání, opalování, pláže
 • windsurfing, potápění
 • projížďky s průvodcem
 • plachtění po moři a plavby

Dobré vědět předem

 • je potřeba vízum
 • vzít své léky s sebou
 • karty - VISA, MasterCard
 • ostrov Sal - nej volba

Hlavní letoviska

(2010 - 2023)