Dnešní akce zájezdů

Vyberte si zájezd s výraznou slevou:

od 6 420 Kč

TURECKO - Last Minute

od 16 120 Kč

KAPVERDY - Last Minute

od 9 900 Kč

KYPR - Last Minute

od 29 230 Kč

MALEDIVY - Last Minute

Maledivy letecky

Maledivy hotel

Země:

Maledivy

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 31 070 Kč

Turecko letecky

Turecko Hotel

Země:

Turecko

Délka:

od 5 dní

Cena:

od 8 520 Kč

Kypr letecky

Kypr Hotel

Země:

Kypr

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 12 490 Kč

Kapverdy letecky

Kapverdské ostrovy

Země:

Kapverdské o.

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 18 690 Kč

Maledivy - Dovolená a Zájezdy

Maledivy, exotický ostrovní stát, který se rozkládá na 26 atolech – korálových ostrovech s vnitřní lagunou. Díky tomu, že laguna je obklopena skoro ze všech stran pevninou (ostrovem), je hladina moře velmi klidná a vlny jsou jen velmi malé. Což ocení především rodiny s malými dětmi. Svým návštěvníkům nabízí fascinující přírodu, moderní letoviska a služby na velmi vysoké úrovni. V každém letovisku jsou pro Vás připraveny plavby na blízké ostrovy, poznávací procházky do přírody a mnoho vodních sportů.

Maledivy - Dovolená a Zájezdy

MALEDIVY

Last Minute

od 29 900 Kč

MALEDIVY

Last Minute

od 29 900 Kč

(zbývá posledních 12 Last Minute zájezdů)

Lokality a letoviska na Maledivách

Na Maledivách se nachází veliké množství překrásných lokalit. S nejzajímavějšími a turisticky nejpopulárnějšími se můžete blíže seznámit na následujících odkazech.

 • Maledivy - Lhaviyani Atol - Nachází se zde 54 ostrovu, z nichž jen 4 jsou trvale obydlené. Exotickou přírodu ostrovů můžete prozkoumat během poznávací plavby a čas bude samozřejmě i na koupání či šnorchlování. V letovisku jsou moderní hotely, restaurace a veškeré služby na vysoké evropské úrovni.
 • Maledivy - Ari Atol - Tento Atol se skládá ze 106 ostrovů a na 40 z nich jsou turistické letoviska. Oblast můžeme doporučit pro velmi pěknou exotickou přírodu a nádherné koupání na písčitých plážích s křišťálově čistou vodou. Doporučujeme i rodinám s dětmi.
 • Maledivy - Kaafu Atol - Tato oblast je rozdělena na Male severní a Male Jižní.
 • Maledivy - Male Atol - severní - Nabízí nepřeberné množství výletů na okolní exotické ostrovy za poznáním tropické přírody i plaváním v nádherném prostředí. Přímo na plážích se nabízí mnoho vodních sportů - zejména doporučujeme šnorchlování a pozorování nádherných korálových útesů. Ideální pro klidnou dovolenou plnou zážitků a poznání.
 • Maledivy - Male Atol - jižní - Bílé písčité pláže jsou omílány tyrkysově zbarveným mořem. V pozadí stojí modení turistické resorty, které nabízejí bazény, restaurace a kompletní zázemí pro dovolenou. Mimo centrum narazíte na nádhernou exotickou přírodu vhodnou k procházkám.

TIP:  Podívejte se na Mapa Maledivy - poloha letovisek

MALEDIVY

Last Minute

od 29 900 Kč

MALEDIVY

Last Minute

od 29 900 Kč

(zbývá posledních 12 Last Minute zájezdů)

Levnější dovolená na poslední chvíli - Zájezdy na Maledivy

Pokud se nepodaří u zájezdu na dovolenou vyprodat všechna plánovaná místa, jsou volné termíny nabízeny s velikou slevou. Tento typ zájezdů, Last Minute, je nyní dostupný i na exotické Maledivy. Můžete tak ušetřit až 50% z ceny letenek, ubytování a penze a dostat stejně kvalitní ceny jako by jste zaplatili plnou cenu. Počítejte s tím, že odlet na dovolenou na dříve než za 7 dní a poslední místa velmi rychle mizí.

 • Maledivy - Last Minute - více informací o zájezdech na poslední chvíli
 • Klikněte na tlačítko a zobrazte si kompletní nabídku zájezdů na Maledivy. Přednostně se Vám zobrazí levné Last Minute dovolené.

Maledivy - Víza a všeobecné informace

Maledivy jsou jako každá země naprosto unikátní. Velikou výhodou je, že čeští turisté nepotřebují při návštěvě vízum - pobyt do 30 dní je zdarma. Obyvatelé Malediv mají vlastní měnu, moderní přístup k platbám a rozdílné zvyky při placení spropitného. Na co se připravit a co očekávat od dovolené v Maledivách se můžete dočíst na následující stránce.

Ať již si vyberete kteroukoliv lokalitu, s lokalitou budete nadmíru spokojeni - Maledivy je jedna z nejkrásnějších částí celého světa. A i bezkonkurenčně jedním z nejbáječnějších míst pro dovolenou . Podívejte se na dostupné zájezdy kliknutím na tlačítko. A rezervujte si levný zájezd ještě dnes.

MALEDIVY

Last Minute

od 29 900 Kč

MALEDIVY

Last Minute

od 29 900 Kč

(zbývá posledních 12 Last Minute zájezdů)

Maledivy mají...

 • bílé písčité pláže
 • křišťálově čisté moře
 • bohatý podmořský život
 • exotickou přírodu

Nejoblíběnější aktivity

 • potápění a šnorchlování
 • vodní skůtry, vodní lyže
 • opalování, koupání
 • windsurfing, kite surfing

Výhody Malediv

 • není potřeba vízum
 • široká nabídka zájezdů
 • mnoho Last Minute
 • jsou turisticky zaměřené

Hlavní Atoly

(2010 - 2024)