Dnešní akce zájezdů

Vyberte si zájezd s výraznou slevou:

od 6 420 Kč

TURECKO - Last Minute

od 16 120 Kč

KAPVERDY - Last Minute

od 9 900 Kč

KYPR - Last Minute

od 29 230 Kč

MALEDIVY - Last Minute

Maledivy letecky

Maledivy hotel

Země:

Maledivy

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 31 070 Kč

Turecko letecky

Turecko Hotel

Země:

Turecko

Délka:

od 5 dní

Cena:

od 8 520 Kč

Kypr letecky

Kypr Hotel

Země:

Kypr

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 12 490 Kč

Kapverdy letecky

Kapverdské ostrovy

Země:

Kapverdské o.

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 18 690 Kč

Maledivy - Last Minute Zájezdy - Nejlevnější

Zájezdy z kategorie Last Minute a Super last Minute jsou již několik let velmi oblíbeným způsobem cestování. Při výběru z této nabídky zájezdů se nabízí slevy až v řádech desítek procent z původní ceny. Přitom veškeré parametry dovolené zůstávají stejné. Letenka, kvalita ubytování a druh penze jsou nezměněny. A Vám se tak nabízí možnost, jak př rezervaci dovolené v Maledivách ušetřit až 50% z ceny zájezdu.

Maledivy - Last Minute Zájezdy - Nejlevnější

MALEDIVY

Last Minute

od 29 900 Kč

MALEDIVY

Last Minute

od 29 900 Kč

(zbývá posledních 12 Last Minute zájezdů)

Kde naleznu nabídku Last Minute

Nejdříve si vyberte jedno z letovisek na Maledivách, které bude dokonale splňovat vaše představy o dovolené. Pro základní orientaci můžete použít naši mapu letovisek na Maledivách. Případně můžete výběr lokality přeskočit a vybrat si ten zájezd, který je dnes nejlevnější. Klikněte na tlačítko nebo si vyberte zájezd z hlavičky stránek. Ihned se Vám zobrazí kompletní výpis volných nejlevnějších Last Minute zájezdů na Maledivy. Nejlevnější nabídky jsou řazeny jako první. Pozor - čím levnější zájezd je, tím dříve jej musíte rezervovat. Volná místa mizí rychle.

Po výběru již stačí jen vyplnit online rezervaci a zamluvit si svá místa. Udělejte to ještě dnes a získejte dovolenou s velikou slevou.

TIP:  Podívejte se na Mapa Maledivy - poloha letovisek

Hlavní výhody Last Minute

Hlavní výhodou Last Minute na Maledivy, i všeobecně všech Last Minute, je především nejlevnější cena. Pokud se cestovním kancelářím nepodaří vyprodat v daném termínu všechna volná místa, jsou na ně vypsány velmi vysoké slevy. Ty se pohybují řádově až v desítkách procent - nejšťastnější a nejrychlejší zákazníci mohou narazit až na 50% oproti původní ceně. Zájezd v hodnotě 20 000 Kč lze tak koupit za 12 000 Kč i méně.

MALEDIVY

Last Minute

od 29 900 Kč

MALEDIVY

Last Minute

od 29 900 Kč

(zbývá posledních 12 Last Minute zájezdů)

S čím počítat u Last Minute

Je potřeba počítat s tím, že nabídka může být velmi omezená co se výběru konkrétního letoviska týče. Nabízejí se jen poslední neprodaná místa. A do některých lokalit nebo destinací nemusejí být již vypsány žádné volné termíny. Někdy je tedy potřeba udělat kompromis a zvolit jiné letovisko, případně posunout termín dovolené. Nejlepší strategie je nevybírat si podle letoviska, ale rezervovat ten nejlevnější zájezd na Maledivy. Všechny místní města a atoly jsou nádherné a chybu neuděláte rezervací jakéhokoliv pobytu. Reyervujte ještě dnes.

Last Minute jsou všeobecně vhodné spíše pro menší rodiny, jednotlivce nebo páry. Počet volných míst bývá omezený a i ty jsou velmi rychle rozebrány. Najít zájezd s volnými místy pro více než 4 člennou celou rodinu je v některých případech nadlidský úkol. Samozřejmě lze narazit i na takové nabídky - zde ale nesmíte váhat a rezervovat ihned, než Vás někdo předběhne.

Přestože se dovolená rezervuje takřka na poslední chvíli, i tak jsou podmínky stejné jako by se objednával s předstihem. Klienti před odjezdem znají jméno svého hotelu a podrobnosti o kvalitě poskytovaných služeb. Stejně tak jsou zachována práva na případné reklamace nebo storno rezervovaného termínu. Kvalita letecké dopravy, ubytování a stravy je na stejné úrovni, jako by jste zaplatili plnu cenu.

Last Minute zájezdy se liší pouze velmi nízkou cenou, ne kvalitou poskytovaných služeb.

MALEDIVY

Last Minute

od 29 900 Kč

MALEDIVY

Last Minute

od 29 900 Kč

(zbývá posledních 12 Last Minute zájezdů)

Maledivy mají...

 • bílé písčité pláže
 • křišťálově čisté moře
 • bohatý podmořský život
 • exotickou přírodu

Nejoblíběnější aktivity

 • potápění a šnorchlování
 • vodní skůtry, vodní lyže
 • opalování, koupání
 • windsurfing, kite surfing

Výhody Malediv

 • není potřeba vízum
 • široká nabídka zájezdů
 • mnoho Last Minute
 • jsou turisticky zaměřené

Hlavní Atoly

(2010 - 2022)