Dnešní akce zájezdů

Vyberte si zájezd s výraznou slevou:

od 6 420 Kč

TURECKO - Last Minute

od 16 120 Kč

KAPVERDY - Last Minute

od 9 900 Kč

KYPR - Last Minute

od 29 230 Kč

MALEDIVY - Last Minute

Maledivy letecky

Maledivy hotel

Země:

Maledivy

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 31 070 Kč

Turecko letecky

Turecko Hotel

Země:

Turecko

Délka:

od 5 dní

Cena:

od 8 520 Kč

Kypr letecky

Kypr Hotel

Země:

Kypr

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 12 490 Kč

Kapverdy letecky

Kapverdské ostrovy

Země:

Kapverdské o.

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 18 690 Kč

Super Last Minute - Maledivy - All inclusive

Maledivy jsou vhodné jako letní dovolená po celý rok. Ať již plánujete letní či zimní Super Last Minute zájezd na Maledivy, vždy Vás budou čekat denní teploty mezi 26°C až 33°C a moře Vás bude lákat ke koupání teplotou až k 27°C. Během letního období se zde vyskytují monzunové deště. Jednou za tři dny přijde hodinový večerní déšť. Turisté se většinou nenechají odradit a během deště se koupají v moři, které díky dešti působí velmi teplým dojmem. Doporučujeme vyzkoušet. Vydejte se na Maledivy s All inclusive balíčkem a užijte si nekonečné písčité pláže, křišťálově průhledné moře, poznejte exotickou přírodu a přímo na místě si vyberte z desítek výletů a plaveb, které udělají Vaší dovolenou nezapomenutelným zážitkem. Díky Super Last Minute můžete velmi ušetřit a dovolená Vás tak vyjde i levně.

Super Last Minute - Maledivy - All inclusive

MALEDIVY

Last Minute

od 29 900 Kč

MALEDIVY

Last Minute

od 29 900 Kč

(zbývá posledních 12 Last Minute zájezdů)

Co obsahuje nabídka Super Last Minute All inclusive

Běžné zájezdy obsahují v ceně letenku, ubytování a plnou penzi. Pokud si vyberete Super Last Minute zájezd, který bude s All inclusive, tak se nabídka služeb mnohonásobně rozrůstá. Můžete v hotelu využívat zdarma naprosto všechny jeho služby (posilovny, bazény, sauny, vířivky), máte bezplatný přístup k hotelovému bufetu (jídlo a pití po celý den) a pokud hotel večer pořádá nějaký program, tak na něj máte volný vstup (koncerty, vystoupení, ochutnávky místního jídla). Zkrátka za co by jste museli při zakoupení normálního zájezdu platit peníze navíc, u All inclusive dostanete již zdarma.

Pokud se již ale chystáte vydat do vzdálených Malediv, tak Vám doporučujeme si vzít i nějaké vlastní peníze. Můžete tak celé odpoledne opustil místní ostrov a soukromým člunem se vydat na neobydlený ostrůvek. Nebo si zaplatit soukromého instruktora šnorchlování a prozkoumat pestrobarevné korálové útesy. V neposlední řadě rovněž doporučíme adrenalinové zážitky v podobě jízdy na vodním skútru či nafukovacím banán taženém lodí. Pokud se ale budete v rámci Vaší dovolené v Maledivách pohybovat v okolí hotelu a na plážích, tak All inclusive zaplatí vše za Vás.

Maledivy All inclusive - Doporučujeme nejlepší letoviska

Pokud v nabídce Super Last Minute zájezdů narazíte na jedno z následujících 3 letovisek, tak jej ihned rezervujte. Jedná se o nejkrásnější místa Malediv. Jelikož ale vybíráte z posledních volných zájezdů na poslední chvíli a hledáte nejlevnější cenu, tak ne vždy si můžete zvolit Vámi vysněné letovisko. Maledivy jsou ovšem celé nádherné a kamkoliv se vydáte v rámci All inclusive zájezdu, vždy zažijete krásné pláže, čisté moře a exotickou tropickou přírodu.

 • Maledivy - Lhaviyani Atol - Skládá se z 54 ostrovů, ale pouhé 4 z nich jsou obydlené. Letoviska nabízejí moderní All inclusive hotely a kvalitní restaurace. Kromě koupání v exotické přírodě se můžete vydat i na řadu výletů - například plavby na neobydlené ostrovy spojené s koupáním. Nebo si vyzkoušet některý z vodních sportů.
 • Maledivy - Ari Atol - Skládá se ze 106 ostrovů a na 40 z nich jsou vybudována turistická letoviska. Tuto oblast můžeme doporučit především jako Super Last Minute dovolenou rodinám s dětmi, které hledají písčité pláže s křišťálově průhledným mořem. Každé odpoledne si můžete zpestřit výletem do okolí, plavbou nebo například vyzkoušením některého z populárních vodních sportů.
 • Maledivy - Kaafu Atol - Skládá se ze dvou hlavních atolů. Nabízí bílé písčité pláže a tyrkysově zabarvené čisté průhledné moře. Z volnočasových aktivit zejména doporučujeme amatérské šnorchlování. Místní korálové útesy jsou velmi bohaté na podmořský život a hýří pestrobarevnými barvami. Samozřejmostí je průzkum neobydlených ostrovů nebo výlety s průvodcem do vnitrozemí za přírodními vodopády. Má plně vybavená moderní letoviska s All inclusive péčí na evropské úrovni.
 • MALEDIVY

  Last Minute

  od 29 900 Kč

  MALEDIVY

  Last Minute

  od 29 900 Kč

  (zbývá posledních 12 Last Minute zájezdů)

  Maledivy - Nejlepší volba pro dovolenou

  Maledivy se skládají z nespočtu malých i velkých ostrovů. A jen malé procento z nich je obydleno. v rámci Super Last Minute budete trávit dovolenou v moderním turistickém středisku, ale okolo Vás budou stovky neobydlených ostrovů, kam se můžete vydat za odpočinkem a soukromím. A večer se opět vrátit do turistického letoviska a užívat si All inclusive péči.

  • All inclusive služby - Naprostá většina ostrovů je neobydlených. Pokud se některý z ostrovů stane turistickým letoviskem, jedná se o moderní centrum s All inclusive službami a velmi vysokou úrovní. Právě pro kombinaci moderních letovisek a nedotčené exotické přírody na blízkých ostrůvcích jsou Maledivy tak populární.
  • Nedotčená příroda - Chcete poznat a prozkoumat místní přírodu? Vydejte se na plavbu rychlým člunem na některý z neobydlených ostrovů. Po cestě se můžete zastavit ke koupání v některé z lagun, nebo se koupat až na opuštěném ostrůvku. Místní atoly jsou bohaté na pestrobarevné korálové útesy, které můžete prozkoumat i při amatérském potápění pouze s potápěčskými brýlemi.
  • Zpestření dovolené - plavby lodí, výlety na ostrovy, výlety do vnitrozemí, přírodní vodopády, potápění u korálových útesů, vodní skútry, koupání, opalování se a především relaxace v obklopení exotické přírody.

  Super Last Minute Maledivy - Nečekejte, místa ubývají

  Počet zájezdů v kategorii Super Last Minute je velmi omezený a zbylá volná místa jsou rychle rezervována. Pokud skutečně chcete ušetřit až více než 50%, tak musíte jednat ihned. Klikněte na tlačítko a obratem se Vám zobrazí nabídka zájezdů na Maledivy. Přednostně jsou řazeny super levné All inclusive. Pokud se Vám podaří najít levnou dovolenou na Maledivy, tak okamžitě rezervujte. Během hodiny zájezd již nemusí být k dispozici a může být plně vyprodán.

  MALEDIVY

  Last Minute

  od 29 900 Kč

  MALEDIVY

  Last Minute

  od 29 900 Kč

  (zbývá posledních 12 Last Minute zájezdů)

Maledivy mají...

 • bílé písčité pláže
 • křišťálově čisté moře
 • bohatý podmořský život
 • exotickou přírodu

Nejoblíběnější aktivity

 • potápění a šnorchlování
 • vodní skůtry, vodní lyže
 • opalování, koupání
 • windsurfing, kite surfing

Výhody Malediv

 • není potřeba vízum
 • široká nabídka zájezdů
 • mnoho Last Minute
 • jsou turisticky zaměřené

Hlavní Atoly

(2010 - 2022)