Dnešní akce zájezdů

Vyberte si zájezd s výraznou slevou:

od 6 420 Kč

TURECKO - Last Minute

od 16 120 Kč

KAPVERDY - Last Minute

od 9 900 Kč

KYPR - Last Minute

od 29 230 Kč

MALEDIVY - Last Minute

Maledivy letecky

Maledivy hotel

Země:

Maledivy

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 31 070 Kč

Turecko letecky

Turecko Hotel

Země:

Turecko

Délka:

od 5 dní

Cena:

od 8 520 Kč

Kypr letecky

Kypr Hotel

Země:

Kypr

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 12 490 Kč

Kapverdy letecky

Kapverdské ostrovy

Země:

Kapverdské o.

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 18 690 Kč

Kypr - Dovolená a Poznávací Zájezdy

Kypr, ležící ve Středozemním moři, je výbornou destinací pro letní dovolenou. Může nabídnout desítky písčitých pláží, teplé sluníčko, čisté moře a spousty vodních sportů. Díky členství v EU není potřeba vízum a volných termínů zájezdů je více než dostatek. Pokud jej porovnáme s ostatními exotickými zájezdy, tak vychází velice levně. Stejně tak i ceny služeb pro turisty jsou na naše poměry velmi dostupné. Kypr tak můžeme doporučit jako překrásnou exotickou destinaci, do které se můžete podívat za levný peníz. Klikněte na tlačítko a zobrazte si aktuální ceny zájezdů na Kypr pro dnešní den. A i Vy se vydejte na báječnou dovolenou plnou vzrušujících zážitků a odpočinku. Kypr jako dovolenou doporučujeme!

Kypr - Dovolená a Poznávací Zájezdy

KYPR

Last Minute

od 9 990 Kč

KYPR

Last Minute

od 9 990 Kč

(zbývá posledních 12 Last Minute zájezdů)

Letoviska a destinace Kypru - Naplánujte si dovolenou

Před výběrem konkrétního zájezdu na Kypr je dobré věnovat chvilku na získání informací o jednotlivých místech. Každé je naprosto unikátní a svým návštěvníkům poskytuje jedinečný zážitek z pobytu. Použijte následující seznam kyperských letovisek k získání inspirace pro Vaši dovolenou.

 • Ayia Napa - Letovisko je vyhlášeno pro svůj noční život. Je plné barů, diskoték a klubů. V minulosti zde vystupovala světoznámá jména jako například DJ Tiesto a Armand Van Helden. Celou tuto oblast doporučujeme spíše mladým partám lidí a mladým párům. Letovisko není vhodné pro rodinnou dovolenou.
 • Larnaca - DOPORUČUJEME pro rodiny s dětmi. Kyperské letovisko, které může nabídnout mnoho zachovalých památek a širokou historii. Dopoledne můžete trávit na pláži či v moři a odpoledne se můžete za poznáním bohaté historie nebo průzkumem místní exotické přírody. Rovněž doporučujeme navštívit jedno z mnoha místních turistických center a zakoupit si levný výlet s průvodcem například do jeskyní nebo k velkému solnému jezeru.
 • Limassol - Je spojením předchozích dvou letovisek. Na jednu stranu se zde nacházejí památky a příležitosti k rodinným výletům. Rovněž je zde ale i noční život a návštěvníci tak mohou dlouho do nic sedět u plážového baru a popíjet drinky. Krásná příroda, písčité pláže, tyrkysově zbarvené průhledné moře.
 • Paphos - Moderní turistická lokalita. Jak je na Kypru dobrým zvykem, tak nabízí dokonalé pláže a krásné moře. Město poskytuje návštěvníkům moderní zázemí plné restaurací, hotelů a příležitostí k nakupování. Doporučujeme vyzkoušet jeden z řady nabízených vodních sportů a neopomenou i historické zajímavosti (katakomby aj.).
 • Protaras - DOPORUČUJEME pro rodiny s dětmi. velmi klidné a čisté písčité pláže s krásným mořem, které se jen velmi pomalu svažuje do větší hloubky. Letovisko je mezi turisty velmi oblíbeno a má pro ně připraveno široké zázemí hotelů, restaurací a služeb.
 • Nikósie - Jedná se historické město ve vnitrozemí, které nemá pláže ani moře. Ideální dovolená pro milovníky historie. Ostatní raději zvolí zájezd do jiné lokality a sem se vydají pouze na jednodenní výlet.
 • Coral Bay - DOPORUČUJEME pro rodiny s dětmi. Návštěvníkům nabízí překrásné pláže a moře, které je vhodné i pro menší děti. Krásné prostředí, plno atrakcí a příležitostí k výletu. Noční život zde existuje, je ale velmi klidný a neruší.
 • Kissonerga - Velmi poklidné a tiché městečko, rodinné letovisko. Toužíte-li po soukromí v exotické přírodě, tak je to ta správná lokalita pro Vás. K dispozici je mnoho vodních sportů, hotelů, restaurací a služeb pro turisty.

TIP:  Podívejte se na Mapa Kypru - poloha letovisek

KYPR

Last Minute

od 9 990 Kč

KYPR

Last Minute

od 9 990 Kč

(zbývá posledních 12 Last Minute zájezdů)

Rezervujte levnou dovolenou - Last Minute zájezdy

Pokud si vyberete Kypr, jako ideální místo pro dovolenou, tak můžete při rezervaci zájezdu velmi ušetřit. V nabídce jsou zájezdy, které jsou zlevněny až o 50% oproti původní ceně. Klikněte na tlačítko a podívejte se na dnešní nabídku zájezdů na Kypr. Přednostně jsou řazeny nejlevnější Last Minute.

Čtěte před dovolenou na Kypru - Než rezervujete zájezd

Každá země je jedinečná a svým způsobem napodobitelná. Celý Kypr spojuje spousta pro něj typických věcí, o kterých by jste měli vědět ještě před dovolenou a před rezervací zájezdu. Je dobré přečíst si základní informace o turistických vízech, měně, pojištění, bankomatech, očkování, zvířatech a případně i zásuvkách na Kypru. Jsou to možná drobnosti, ale nepřipravené návštěvníky mohou zaskočit.

  Klikněte na tlačítko a podívejte se na dnešní aktuální nabídky zájezdů a dovolených na Kypr.

  KYPR

  Last Minute

  od 9 990 Kč

  KYPR

  Last Minute

  od 9 990 Kč

  (zbývá posledních 12 Last Minute zájezdů)

Když se řekne Kypr ...

 • ostrov ve Středozemním moři
 • písčité pláže a čisté moře
 • bohatá historie a památky
 • velmi kvalitní služby

Nejoblíbenější aktivity

 • pláže - opalování a koupání
 • potápění a podmořský život
 • windsurfing, vodní lyže
 • procházky a tůry přírodou

Proč navštívit Kypr

 • dostupné ceny zájezdů
 • široká nabídka Last Minute
 • slevové akce pro seniory
 • člen EU - euro, ne vízum

Hlavní letoviska

(2010 - 2024)