Dnešní akce zájezdů

Vyberte si zájezd s výraznou slevou:

od 6 420 Kč

TURECKO - Last Minute

od 16 120 Kč

KAPVERDY - Last Minute

od 9 900 Kč

KYPR - Last Minute

od 29 230 Kč

MALEDIVY - Last Minute

Maledivy letecky

Maledivy hotel

Země:

Maledivy

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 31 070 Kč

Turecko letecky

Turecko Hotel

Země:

Turecko

Délka:

od 5 dní

Cena:

od 8 520 Kč

Kypr letecky

Kypr Hotel

Země:

Kypr

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 12 490 Kč

Kapverdy letecky

Kapverdské ostrovy

Země:

Kapverdské o.

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 18 690 Kč

Ayia Napa Letovisko - Kypr Dovolená a Zájezdy

Letovisko Ayia Napa je pověstné především svým nočním životem, spoustou klubů, barů, diskoték a krásnými plážemi. Plánujete-li poklidnou rodinnou dovolenou, lepší volbou bude letovisko Protaras.

Ayia Napa Letovisko - Kypr Dovolená a Zájezdy

KYPR

Last Minute

od 9 990 Kč

KYPR

Last Minute

od 9 990 Kč

(zbývá posledních 12 Last Minute zájezdů)

Oceněné písčité pláže a čisté moře

Čisté písčité pláže a krásné moře jsou natolik vyjímečné, že byly oceněny modrou vlajkou Evropské unie. K udělení takového ocenění musí oblast splňovat skutečně velmi přísné nároky na kvalitu. To již mnohé o zdejším prostředí napovídá.

Mezi nejkrásnější pláže patří písčitá, 500 metrů dlouhá, pláž Nissi. Její okolí je obsypáno spoustou plážových barů a restaurací. Stejně jako celé letovisko Ayia Napa, tak i pláž Nissi je určena spíše pro mladé a aktivní lidi. Pro klidnou relaxaci zde příliš místa nezbývá.

Celá oblast je zaměřena na užívání si a aktivní dovolenou. Na plážích je možné vyzkoušet vodní lyžování, windsurfing, potápění a i projížďku velmi rychlou lodí. Vše si lze objednat a zaplatit přímo v informačních centrech u pláží.

TIP:  Podívejte se na Mapa Kypru - poloha letovisek

Bohatý noční život

Celá Ayia Napa lze přirovnat k destinacím jakými jsou Ibiza nebo Rimini, které jsou pověstné spoustou diskoték, barů a rájem DJů. Celá oblast se začíná probouzet okolo oběda, kdy spousta návštěvníků míří na pláž. Tady se opalují, koupají a posedávají až do večera, kdy míří do centra města za zábavou.

Hlavním večerním centrem je hlavní náměstí, v jehož okolí se nachází doslova desítky podniků. Mezi nejpopulárnější patří především Abyss Club, Babylon Superclub a Black & White Club . Přímo z tohoto letoviska pochází i několik receptů na koktejly, které se rozšířily do celého světa.

Díky bohatému nočnímu životu do Ayia Napa nemíří jen turisté, ale i slavné osobnosti. Místní kluby se často mohou pyšnit návštěvníky jakými byli například DJ Tiesto nebo Armand Van Helden.

KYPR

Last Minute

od 9 990 Kč

KYPR

Last Minute

od 9 990 Kč

(zbývá posledních 12 Last Minute zájezdů)

Historie a památky

Ayia Napa byla původně jen maličká rybářská osada, takže toho z historie nemůže mnoho nabídnout. Za zmínku stojí muzeum Tornaritis, které mapuje historii rybolovu. Podobným muzeem je i Thalassa, představující podmořský život na Kypru. Za výlet stojí i stará pohřebiště Makronissos Tombs.

Festivaly, rekord a příšera

Již po celá desetiletí se každé září v Ayia Napa pořádá Ayia Napa Festival. Během něj místní tanečníci představují kulturu, zvyky i tradiční oblečení Kypru. V roce 2007 se tato oblast dostala do Guinessovy knihy rekordů, kdy účastníci festivalu utvořili nejdelší řadu tančících lidí na světě.

Stejně jako má Skotsko lochnesskou příšeru, tak i v okolí kolují pověsti o obrovském mořském tvorovi, podobnému napůl rybě a napůl draku. Jedná se ovšem o vymyšlené příběhy pro pobavení turistů.

KYPR

Last Minute

od 9 990 Kč

KYPR

Last Minute

od 9 990 Kč

(zbývá posledních 12 Last Minute zájezdů)

Když se řekne Kypr ...

 • ostrov ve Středozemním moři
 • písčité pláže a čisté moře
 • bohatá historie a památky
 • velmi kvalitní služby

Nejoblíbenější aktivity

 • pláže - opalování a koupání
 • potápění a podmořský život
 • windsurfing, vodní lyže
 • procházky a tůry přírodou

Proč navštívit Kypr

 • dostupné ceny zájezdů
 • široká nabídka Last Minute
 • slevové akce pro seniory
 • člen EU - euro, ne vízum

Hlavní letoviska

(2010 - 2022)