Dnešní akce zájezdů

Vyberte si zájezd s výraznou slevou:

od 6 420 Kč

TURECKO - Last Minute

od 16 120 Kč

KAPVERDY - Last Minute

od 9 900 Kč

KYPR - Last Minute

od 29 230 Kč

MALEDIVY - Last Minute

Maledivy letecky

Maledivy hotel

Země:

Maledivy

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 31 070 Kč

Turecko letecky

Turecko Hotel

Země:

Turecko

Délka:

od 5 dní

Cena:

od 8 520 Kč

Kypr letecky

Kypr Hotel

Země:

Kypr

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 12 490 Kč

Kapverdy letecky

Kapverdské ostrovy

Země:

Kapverdské o.

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 18 690 Kč

Super Last Minute - Kypr - All inclusive

Kypr Vám nabízí hlavní turistickou sezónu po dlouhých 8 měsíců. Od dubna až do Listopadu. Na začátku a konci sezóny se teploty pohybují mezi 21°C až 23°C. Na vrcholu sezóny, Červen - Srpen, teploty překračují i hranici 33°C. Teplota moře se dle počasí pohybuje od 21°C až do 28°C. Kypr je tak vhodná destinace pro jarní, letní i podzimní Super Last Minute zájezd. Doporučujeme jej zejména díky nádherné přírodě, čistým písčitým plážím, křišťálově průhledném moři s bohatým podmořským životem a především místním nízkým cenám. Zvolíte-li si tak levný Super Last minute zájezd na Kypr s All inclusive penzí, můžete ušetřit nejen na ceně zájezdu, ale i na výdajích během dovolené. Kypr je velmi dobrá volba.

Super Last Minute - Kypr - All inclusive

KYPR

Last Minute

od 9 990 Kč

KYPR

Last Minute

od 9 990 Kč

(zbývá posledních 12 Last Minute zájezdů)

Co můžete očekávat od Super Last Minute All inclusive

All inclusive v překladu znamená: vše je zahrnuto v ceně. Pokud tedy necháte peněženku doma a vydáte se na All inclusive bez peněz, tak bude o vše postaráno. V ceně je letenka, doprava do hotelu, ubytování a plná penze. Mimo to můžete využívat i veškeré hotelové vybavení a služby. Můžete se koupat v bazénu, půjčovat si osušky, cvičit v posilovně, opalovat se a koupat na pláži a i bezplatně využívat hotelový bufet s občerstvením a pitím. Zkrátka All inclusive obsahuje úplně vše.

Peníze ovšem nedoporučujeme nechávat doma. Super Last Minute dovolená na Kypru může nabídnout mnoho aktivit i mimo hotel, které již nejsou zahrnuty. Můžete si například pronajmout soukromou plavbu rychlým člunem na jeden z blízkých neobydlených ostrovů, pronajmout si čtyřkolky a poznat okolní přírodu nebo se s instruktorem vydat pod mořskou hladinu při šnorchlování či potápění. Pokud se ale během Super Last Minute rozhodnete, že neutratíte ani korunu a budete využívat jen All inclusive služeb, tak i tak budete mít mimořádně pěknou a luxusní dovolenou za levnou cenu.

Doporučujeme Kypr - Kam rezervovat All inclusive

Při výběru z nejlevnějších nabídek Super Last Minute je výběr konkrétních letovisek omezený. Turisté vybírají z posledních volných míst a zpravidla rezervují nabídku, která je úplně nejlevnější a odlet je za co nejkratší dobu. Pokud budete mít při rezervaci All inclusive možnost výběru, tak doporučujeme zvolit jedno z následujících tří letovisek. Ovšem celý Kypr je překrásný a ať již rezervujete zájezd kamkoliv, vždy budete spokojeni.

 • Larnaca - Doporučujeme zejména pro rodiny s dětmi. Nádherné pláže a krásná příroda. V blízkém vnitrozemí je mnoho památek a historických míst vhodných k výletům. kteří vyžadují All inclusive péči. Odpoledne se můžete vydat na plavbu lodí nebo se zabavit vodními sporty. Mnoho volnočasových aktivit, aktivní dovolená.
 • Protaras - Překrásné písčité pláže, které se ze začátku jen velmi mírně svažují - vhodné pro děti. Odpoledne se můžete vydat na jeden z blízkých ostrovů nebo s průvodcem poznat okolní exotickou přírodu. Moderní All inclusive hotely, evropské restaurace a kvalitní služby.
 • Coral Bay - Leží v nejkrásnější kyperské části. Úchvatné pláže, křišťálově čisté moře a bohatý podmořský život vhodný k šnorchlování či potápění. Nabízí i klidný noční život. Velmi hezká oblast k Super Last Minute zájezdu.

KYPR

Last Minute

od 9 990 Kč

KYPR

Last Minute

od 9 990 Kč

(zbývá posledních 12 Last Minute zájezdů)

Proč doporučujeme právě Kypr - Nejlepší, nejlevnější

Kypr je jednou z nejlepších destinací pro Super Last Minute All inclusive zájezd. Turisty potěší velmi krásným a slunným počasí, úchvatnou přírodou, perfektními službami a mnoha volnočasovými aktivitami. Kypr je zkrátka sen každého cestovatele.

 • All inclusive letoviska - Kypr nabízí moderní letoviska, které mají nově postavené hotely s All inclusive péčí, evropské i tradiční místní restaurace, turistické střediska s nabídkami výletů a aktivit a služby na vysoké úrovni.
 • Úchvatná příroda - Čisté písčité pláže s křišťálově průhledným mořem, kde můžete odpočívat po celé hodiny zcela nerušeni. Nebo se můžete vydat s průvodcem do exotického vnitrozemí a poznat novou zemi z koňského hřbetu či sedla čtyřkolky.
 • Zábava a vyžití - Kypr je připraven na turisty, kteří chtějí relaxovat a i na ty, kteří chtějí akci. Můžete si užít výlety na opuštěné ostrovy nebo prohlídky historických památek. A nebo si zapůjčit vodní skútr či čtyřkolku a zpestřit si klidný odpočinek na pláži adrenalinovou projížďkou.

Super Last Minute Kypr - Rezervujte ještě dnes

Nabídky Super Last Minute zájezdů neuvěřitelně rychle mizí. Jedná se jen o několik posledních volných míst za extrémně levnou cenu. Neváhejte, klikněte na tlačítko a vyberte si dovolenou na Kypru s All inclusive službami. Rezervujte svůj pobyt ještě dnes a ušetřete více než 50% za dovolenou. Jednejte rychle, než Vás předběhnou ostatní zájemci o levnou dovolenou na Kypru.

KYPR

Last Minute

od 9 990 Kč

KYPR

Last Minute

od 9 990 Kč

(zbývá posledních 12 Last Minute zájezdů)

Když se řekne Kypr ...

 • ostrov ve Středozemním moři
 • písčité pláže a čisté moře
 • bohatá historie a památky
 • velmi kvalitní služby

Nejoblíbenější aktivity

 • pláže - opalování a koupání
 • potápění a podmořský život
 • windsurfing, vodní lyže
 • procházky a tůry přírodou

Proč navštívit Kypr

 • dostupné ceny zájezdů
 • široká nabídka Last Minute
 • slevové akce pro seniory
 • člen EU - euro, ne vízum

Hlavní letoviska

(2010 - 2024)