Dnešní akce zájezdů

Vyberte si zájezd s výraznou slevou:

od 6 420 Kč

TURECKO - Last Minute

od 16 120 Kč

KAPVERDY - Last Minute

od 9 900 Kč

KYPR - Last Minute

od 29 230 Kč

MALEDIVY - Last Minute

Maledivy letecky

Maledivy hotel

Země:

Maledivy

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 31 070 Kč

Turecko letecky

Turecko Hotel

Země:

Turecko

Délka:

od 5 dní

Cena:

od 8 520 Kč

Kypr letecky

Kypr Hotel

Země:

Kypr

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 12 490 Kč

Kapverdy letecky

Kapverdské ostrovy

Země:

Kapverdské o.

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 18 690 Kč

Dominikánská Republika - Dovolená a Zájezdy

Dominikánská republika leží přibližně 11 hodin letu na východ, v blízkosti Kuby (mezi Jižní a Severní Amerikou). Velikou výhodou je stálé počasí, kdy se teploty celých 12 měsíců v roce drží nad hranicí 25°C. Dominikánská republika má dvě období dešťů, kdy každé trvá přibližně 30 dnů. Níže si můžete prohlédnout letoviska, která Vám v této destinaci doporučujeme. Zvažte i zakoupení Last Minute zájezdu, kdy můžete ušetřit až 50% z ceny zájezdu. Aktuální nabídky zájezdů do Dominikánské republiky si můžete zobrazit níže kliknutím na tlačítko.

Dominikánská Republika - Dovolená a Zájezdy

DOMINIK rep.

Last Minute

od 28 990 Kč

DOMINIK rep.

Last Minute

od 28 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

Byrokracie na začátek - Potřebuji víza?

Ne. Občané České republiky dostanou při příletu automaticky víza až na 90 dní. Při vstupu do Dominikánské republiky si musíte zakoupit turistickou kartu v hodnotě 300 Kč, jejíž platnost je na 30 dní. Platnost vašeho pasu nesmí končit po dalších 6 měsíců od plánovaného odjezdu ze země. Není třeba splňovat žádné další podmínky ke vstupu do Dominikánské republiky.

Které letovisko v Dominikánské republice zvolit?

Pokud jste v Dominikánské republice nikdy nebyli a nechce se Vám hodiny zjišťovat podrobnosti o všech městech, tak Vám rovnou doporučujeme Punta Cana. Jedná se o nejoblíbenější letovisko v celé Dominikánské republice. Leží jen pár kilometrů od mezinárodního letiště, má nádhernou exotickou přírodu a čisté pláže s křišťálově čistým mořem. Místní turistická centra nabízejí nepřeberné množství aktivit a výletů pro zpestření dovolené. Nejvíce turistů míří právě zde. Na mezinárodních internetových stránkách má toto letovisko nejlepší hodnocení ze všech.

Pokud jste již Punta Cana navštívili, tak Vám doporučíme jeho přímou konkurenci - nedotčené exotické letovisko Puerto Plata. Sami budete překvapeni, kolik levných aktivit se zde nabízí. Od výletů na okolní ostrovy, výletů do džunglí nebo adrenalinových projížďkách na čtyřkolkách, až po šnorchlování u pobřeží neobydleného ostrovu s průvodcem.

TIP:  Podívejte se na Mapa Dominikánská Republika - letoviska

 • Juan Dolio - nejlepší pro rodiny s dětmi, klidné prostředí, krásná příroda, mnoho aktivit
 • Bayahibe - nabízí vyváženost odpočinku a relace + akční výlety a poznání
 • Punta Cana - DOPORUČUJEME, nejlepší letoviska v Dominikánské republice
 • Boca Chica - pouze noční život, nemůže nabídnout nic jiné
 • Puerto Plata - DOPORUČUJEME, exotická příroda + mnoho aktivit a výletů
 • Poloostrov Samaná - nejkrásnější nedotčená příroda, dokonce i velryby ve volné přírodě

DOMINIK rep.

Last Minute

od 28 990 Kč

DOMINIK rep.

Last Minute

od 28 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

Kdy navštívit Dominikánskou republiku?

Dominikánská republika má dvě období dešťů, kdy každé trvá přibližně 30 dnů. První období dešťů je na přelomu Května a Června. Druhé na přelomu Listopadu a Prosince. Kromě těchto dvou měsíců doporučujeme Dominikánskou republiku navštívit kdykoliv. Na začátku roku se teploty drží mírně nad hranicí 25°C. Teploty se postupně zvyšují a v Červenci dosahují až 33°C. Teplota moře se drží stabilně po celý rok okolo hranice 26°C. Pro více informací můžete navštívit následující odkazy.

Jak dlouho trvá let a jak se dostat do Dominikánské republiky?

Ať již si dovolenou zařídíte sami, nebo si vyberete kliknutím na tlačítko některý z připravených levných zájezdů, tak vždy budete přesedat. Momentálně žádný dopravce nenabízí přímé spojení Praha - Dominikánská republika. Let trvá 11 hodin čistého času. Započítáme-li pasové kontroly, přestupy a čekání na spoje, tak let trvá přibližně 18 hodin. Máte-li zájem o informace o leteckých dopravcích nebo mezinárodních letištích v Dominikánské republice, tak pokračujte kliknutím na následující odkaz.

Rady pro krásnou a Levnou dovolenou

Cestovním kancelářím se ne vždy podaří naplnit celou kapacitu zájezdu. A tak na poslední chvíli prodávají volná místa se slevou až 50%. Na dovolenou se odlétá zpravidla za méně než jeden týden. Máte-li zájem o další informace ohledně Last Minute zájezdů do Dominikánské republiky, tak klikněte na následující odkaz. Chcete se rovnou podívat, jaké jsou dnes v nabídce Last Minute zájezdy a kolik můžete ušetřit na dovolené v Dominikánské republice? Klikněte níže na tlačítko.

Přejeme Vám šťastnou ruku při hledání nejlevnějšího zájezdu do Dominikánské republiky. A především klidnou a ničím nerušenou dovolenou v tomto úžasném koutu světa.

DOMINIK rep.

Last Minute

od 28 990 Kč

DOMINIK rep.

Last Minute

od 28 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

Dominikánská republika...

 • písčité pláže zdarma
 • nedotčená exotická příroda
 • velmi rozumné ceny, levně
 • aktivity a akce na každý den

Nejoblíbenější aktivity

 • koupání a potápění v moři
 • přirodní vodopády v džungli
 • výlety na neobydlené ostrůvky
 • čtyřkolky, buginy a koně

Proč právě sem

 • nejsou nutná víza
 • teploty nad 25°C celý rok
 • je zde velmi levně
 • exotická příroda, moře

Nejoblíbenější letoviska

(2010 - 2024)