Dnešní akce zájezdů

Vyberte si zájezd s výraznou slevou:

od 6 420 Kč

TURECKO - Last Minute

od 16 120 Kč

KAPVERDY - Last Minute

od 9 900 Kč

KYPR - Last Minute

od 29 230 Kč

MALEDIVY - Last Minute

Maledivy letecky

Maledivy hotel

Země:

Maledivy

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 31 070 Kč

Turecko letecky

Turecko Hotel

Země:

Turecko

Délka:

od 5 dní

Cena:

od 8 520 Kč

Kypr letecky

Kypr Hotel

Země:

Kypr

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 12 490 Kč

Kapverdy letecky

Kapverdské ostrovy

Země:

Kapverdské o.

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 18 690 Kč

Super Last Minute - Dominikánská republika - All inclusive

Dovolenou v Dominikánské republice doporučujeme po celý rok. Kromě svou měsíců, kdy je období dešťů. První, 30 denní, období dešťů přichází mezi Květnem a Červnem. Druhé mezi Listopadem a Prosincem. Po zbylých 10 měsíců je zde nádherné slunečné počasí, denní teploty se pohybují mezi 27°C až 30°C a teplota moře se drží nad hranicí 27°C. Super Last Minute zájezd do Dominikánské republiky s penzí All inclusive Vám tak můžeme doporučit po celých 10 měsíců. Dominikánská republika převyšuje ostatní destinace zejména nádhernými plážemi, čistým mořem, exotickou zajímavou přírodou a nepřeberným množstvím aktivit a výletů ke zpestření odpoledne. Nebo klidně i celého dne. Vydejte se i Vy na vysněnou exotickou dovolenou.

Super Last Minute - Dominikánská republika - All inclusive

DOMINIK rep.

Last Minute

od 28 990 Kč

DOMINIK rep.

Last Minute

od 28 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

Služby a servis zahrnutý v Super Last Minute All inclusive

Nabízené Super Last Minute zájezdy jsou včetně All inclusive. Neboli přeloženo do češtiny, všechny služby jsou již zahrnuty v ceně. Zájezd tak obsahuje základní služby: letenku tam i zpět, dopravu z letiště do hotelu a zpět, ubytování a plnou penzi. Dále All inclusive obsahuje rozšířené hotelové služby v podobě: tělocvičny, bazénu, sauny a případně i wellness centra. Kromě plné penze je k dispozici po celý den i hotelový bufet s občerstvením a pitím. Koupíte-li si tedy Super Last Minute z této kategorie, tak na místě nebudete muset platit již vůbec nic.

Pokud se již ale vydáte do exotické Dominikánské republiky, tak by bylo škoda nevyužít i dalších možností ke zpestření zájezdu. Přímo na místě (v turistických centrech) si tak můžete osobně dokoupit balíčky a výlety v podobě plaveb na neobydlené ostrovy, výletů k přírodním vodopádům nebo například pozorování velryb na volném moři. Pokud se rozhodnete, že Vám služby v All inclusive stačí, tak se můžete pohybovat v okolí hotelů a pláží, kde o Vás bude postaráno ve všech ohledech. Rezervujte dovolenou do Dominikánské republiky ještě dnes!

Kam do Dominikánské republiky s All inclusive - Letoviska

Nabídka Super Last Minute skýtá jen poslední volné nabídky zájezdů, které ještě nebyly plně obsazeny. Nabídka je tak omezenější a ne vždy si můžete rezervovat dovolenou v konkrétním městě. Pokud by jste měli možnost volby, tak si nenechejte ujít jedno z následujících 3 měst. Nicméně celá Dominikánská republika je úchvatná a zájezd All inclusive i na jiné místo bude stejně nezapomenutelným zážitkem.

 • Punta Cana - Nejlepší a nejvíce navštěvované letovisko. Místní nové hotely nabízejí All inclusive péči a služby na velmi vysoké evropské úrovni. Pláže i příroda jsou překrásné. Turistická střediska nabízejí mnoho výletů a aktivit - plavby na blízké ostrovy, pozorování delfínů ve volné přírodě či kurzy šnorchlování, potápění nebo i surfování.
 • Puerto Plata - Velmi krásná oblast, která uchvátí zejména přírodou. Doporučujeme nenechat si ujít výlet k Damajagua - 27 přírodních vodopádů. Nádherné koupání. Je možné se vydat na plavbu k blízkým neobydleným ostrovům a koupat se přímo na opuštěných plážích jednotlivých ostrovů. Nabízí ubytování s velmi kvalitní All inclusive péčí.
 • Poloostrov Samaná - Nejkrásnější část celé Dominikánské republiky, návštěvníci zde míří především za nedotčenou přírodou a koupáním se v exotickém prostředí. Místní příroda a moře je natolik nedotčené a bohaté na život, že se můžete vydat i pozorovat velryby žijící ve volné přírodě. Pokud milujete exotiku, tak rezervujte Super Last Minute zájezd právě do této oblasti.

DOMINIK rep.

Last Minute

od 28 990 Kč

DOMINIK rep.

Last Minute

od 28 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

Proč si vybrat právě Dominikánskou republiku

Dominikánská republika je unikátním spojením nedotčené tropické přírody a moderních letovisek. V rámci Super Last Minute se tak můžete vydat do skutečně nádherného exotického prostředí, ale stále mít za sebou zázemí All inclusive hotelů a perfektní servis na evropské úrovni. Právě díky tomuto unikátnímu spojení je Dominikánská republika natolik oblíbená.

 • All inclusive dovolená - Moderní hotely s All inclusive penzí, nově vybavenými pokoji, bazény a širokým spektrem služeb. Díky novým letoviskům si budete moci užít nerušenou dovolenou plnou zážitků, poznání a relaxace a bude o Vás ve všech ohledech postaráno.
 • Exotická příroda - Dominikánská republika nabízí nedotčenou exotickou přírodu. Dokládá to i fakt, že zde ve volné přírodě žijí velryby, které se můžete vydat pozorovat. Stejně nádherné jsou i pláže, moře a jejich okolí. Doporučujeme i výlety do vnitrozemí, například za přírodními vodopády, jezírky a koupáním uprostřed divoké džungle v křišťálově průhledné studené vodě.
 • Nezapomenutelné zážitky - Dominikánská republika je velmi bohatá na nabídku zážitků. Plavby lodí na neobydlené ostrovy, koupání v lagunách, potápění se u korálových útesů, výlety do vnitrozemí na koních či v buginách, procházky k přírodním vodopádům a v neposlední řadě i opalování se a koupání. Jen velmi skromný výčet dostupných aktivit.

Super Last Minute Dominikánská republika - Objednávejte ihned

Super Last Minute mizí velmi rychle. Pokud se na trhu objeví výhodná nabídka dovolené v Dominikánské republice, tak jsou všechna zbývající místa prodána ještě dnes. Nečekejte, klikněte na tlačítko pro zobrazení dnešních výhodných nabídek. Jakmile narazíte na mimořádně levnou dovolenou, bez váhání objednejte. A vydejte se na super dovolenou s All inclusive péčí za výbornou cenu.

DOMINIK rep.

Last Minute

od 28 990 Kč

DOMINIK rep.

Last Minute

od 28 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

Dominikánská republika...

 • písčité pláže zdarma
 • nedotčená exotická příroda
 • velmi rozumné ceny, levně
 • aktivity a akce na každý den

Nejoblíbenější aktivity

 • koupání a potápění v moři
 • přirodní vodopády v džungli
 • výlety na neobydlené ostrůvky
 • čtyřkolky, buginy a koně

Proč právě sem

 • nejsou nutná víza
 • teploty nad 25°C celý rok
 • je zde velmi levně
 • exotická příroda, moře

Nejoblíbenější letoviska

(2010 - 2022)