Dnešní akce zájezdů

Vyberte si zájezd s výraznou slevou:

od 6 420 Kč

TURECKO - Last Minute

od 16 120 Kč

KAPVERDY - Last Minute

od 9 900 Kč

KYPR - Last Minute

od 29 230 Kč

MALEDIVY - Last Minute

Maledivy letecky

Maledivy hotel

Země:

Maledivy

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 31 070 Kč

Turecko letecky

Turecko Hotel

Země:

Turecko

Délka:

od 5 dní

Cena:

od 8 520 Kč

Kypr letecky

Kypr Hotel

Země:

Kypr

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 12 490 Kč

Kapverdy letecky

Kapverdské ostrovy

Země:

Kapverdské o.

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 18 690 Kč

Punta Cana - Dominikánská Republika - Dovolená a Zájezdy

Punta Cana je jedním z nejkrásnějších a nejvíce navštěvovaných letovisek v celém Karibiku. Absolutně vše hovoří pro. Pár kilometrů od Punta Cana leží největší mezinárodní letiště Dominikánské republiky. Resorty nabízejí desítky kilometrů písčitých pláží, ubytování a restaurace plně splňují evropské standardy a přímo na místě si můžete vybrat z desítek zážitkových výletů do okolní exotické přírody, pod hladinu moře nebo výlety lodí například za delfíny.

Punta Cana - Dominikánská Republika - Dovolená a Zájezdy

DOMINIK rep.

Last Minute

od 28 990 Kč

DOMINIK rep.

Last Minute

od 28 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

Mimořádně snadná dostupnost a služby na úrovni

V Dominikánské republice se nachází 6 mezinárodních letišť, ovšem Punta Cana ročně odbaví více turistů, než všechny ostatní letiště dohromady. Poletíte-li z Prahy, tak z naprostou jistotou budete přistávat v Punta Cana. Pár kilometrů od letiště leží jedno z nejkrásnějších letovisek v Karibiku - proč cestovat dále? Vyberte si Punta Cana, zůstaňte přímo tady a spokojenost je zaručena.

Všechny země v této oblasti jsou mírně zaostalé za Evropou či Amerikou. Turistické lokality jsou udržovány napříč celou Dominikánskou republikou, pokud se ovšem vydáte hlouběji do vnitrozemí, tak narazíte na chudší a méně udržované lokality. Toto ovšem neplatí o Punta Cana. Celá tato oblast je orientována čistě na turistický ruch. Všechny hotely jsou moderní, pokoje udržované a čisté, restaurace mají evropské/americké jídelníčky a všude se domluvíte mezinárodní řečí.

Placené pláže se servisem i zdarma přírodní pláže

Čisté písčité pláže se táhnou desítky kilometrů na každou stranu. Jsou dostatečně široké a od okolního světa jsou zpravidla odděleny pásem kokosových palem. Při opalování a koupání tak nejste rušeni hlukem města a ostatních turistů. V úplném centru Punta Cana se nachází placené pláže s lehátky a kompletním servisem (servírování jídla, pití, internet). Stačí si udělat krátkou procházku mimo turistické centrum a narazíte na spoustu volných pláží, kde si můžete roztáhnout svojí vlastní deku a užívat si dovolenou v naprostém soukromí.

Velmi krásná je i okolní exotická příroda. S průvodcem se můžete vydat do vnitrozemí za přírodními vodopády nebo koupáním v přírodních jezírkách s křišťálově čistou vodou. Stejně tak se můžete vydat na okolní ostrovy pozorovat delfíny nebo šnorchlovat blízko u pobřeží (vhodné pro amatéry). V neposlední řadě se nabízí i akční zážitky, čtyřkolky, buginy nebo i vodní skútry. A to vše v exotickém karibském prostředí.

Jakou kvalitu očekávat od Punta Cana?

Punta Cana je na mezinárodní úrovni. Po přistání můžete přesednout na autobus nebo se nechat odvézt oficiálním taxi až do hotelu. Žádní pochybní neoznačení dopravci. V hotelu se můžete domluvit několika jazyky, pokoje jsou každý den uklízené a internet je rozveden do pokojů formou Wi-Fi. V nejlevnějších hotelích je internet k dispozici v recepční hale. Ubytování v mnohých ohledech předčí i Evropu. Přímo na hotelové recepci si můžete objednat taxi nebo rezervovat některý z výletů do exotické přírody či plaveb na okolní ostrovy.

DOMINIK rep.

Last Minute

od 28 990 Kč

DOMINIK rep.

Last Minute

od 28 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

Restaurace nabízejí evropský, americký a i místní jídelníček. Dominikánské jídlo skládá především z ryb a mořských plodů. V každé restauraci se opět domluvíte několika jazyky a obvykle během čekání na jídlo můžete využít zdarma bezdrátový internet. Pro turisty se nabízí nespočet atrakci, výletů a připravených akcí. Vzhledem k místním nízkým platům je vše velmi levné. I pokud bude Váš rozpočet omezený, tak si stále můžete dovolit alespoň jeden výlet nebo atrakci denně.

Co dělat v Punta Cana - Výlety, akce a atrakce

Žádná z z těchto aktivit zpravidla nebývá součástí zájezdu a musíte si ji koupit na místě. Jak již bylo řečeno, tak vše je velmi levné a každý si tyto zážitky může dovolit. Níže přikládáme jen zlomek aktivit, které můžete na Punta Cana provozovat. Přímo na místě Vám mnoho turistických středisek bude nabízet desítky a desítky akcí a výletů, ze kterých si každý den můžete vybrat.

 • koupání - kilometry udržovaných pláží, desítky kilometrů přírodních pláží
 • šnorchlování - příležitostné útesy jsou plné života, vhodné pro amatéry
 • potápění - místní kluby nabízejí kurzy v bazénu a i potápění na volném moři
 • vodní sporty - pronájem skútru, banán, všechny druhy surfování (půjčovny)
 • výlety - výlety s průvodcem za přírodními vodopády a koupání
 • čtyřkolky - s průvodcem (i bez) po místní exotické přírodě
 • rybaření - rybaření na volném moři z lodě, zapůjčení celé výbavy
 • delfíni - půldenní výlet na ostrov delfínů, pozorování delfínů
 • jeskyně - do hloubi místního podzemí s průvodcem
 • Catalina - výlet na ostrov Catalina spojený se šnorchlováním
 • Hozo Azul - přírodní jezírka s křišťálově čistou vodou, koupání

Rezervujte ještě dnes a ušetřete peníze

Chcete se vydat do jednoho z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších letovisek v celém Karibiku? Klikněte na tlačítko a zobrazte si aktuální nabídku zájezdů. Přednostně se Vám zobrazí nejlevnější Last Minute zájezdy, které lze zakoupit se slevou až 50%.

DOMINIK rep.

Last Minute

od 28 990 Kč

DOMINIK rep.

Last Minute

od 28 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

Dominikánská republika...

 • písčité pláže zdarma
 • nedotčená exotická příroda
 • velmi rozumné ceny, levně
 • aktivity a akce na každý den

Nejoblíbenější aktivity

 • koupání a potápění v moři
 • přirodní vodopády v džungli
 • výlety na neobydlené ostrůvky
 • čtyřkolky, buginy a koně

Proč právě sem

 • nejsou nutná víza
 • teploty nad 25°C celý rok
 • je zde velmi levně
 • exotická příroda, moře

Nejoblíbenější letoviska

(2010 - 2024)