Dnešní akce zájezdů

Vyberte si zájezd s výraznou slevou:

od 6 420 Kč

TURECKO - Last Minute

od 16 120 Kč

KAPVERDY - Last Minute

od 9 900 Kč

KYPR - Last Minute

od 29 230 Kč

MALEDIVY - Last Minute

Maledivy letecky

Maledivy hotel

Země:

Maledivy

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 31 070 Kč

Turecko letecky

Turecko Hotel

Země:

Turecko

Délka:

od 5 dní

Cena:

od 8 520 Kč

Kypr letecky

Kypr Hotel

Země:

Kypr

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 12 490 Kč

Kapverdy letecky

Kapverdské ostrovy

Země:

Kapverdské o.

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 18 690 Kč

Kdy do Dominikánské republiky na Dovolenou (Jaro, Léto, Podzim, Zima) - Hlavní sezóna

Kdy na dovolenou do Dominikánské republiky? Jednoduše řečeno – kdykoliv. Teploty i počasí jsou stálé po celý rok a prakticky se nemění. V případě studených dnů se teplota drží na 23°C. Obvyklá denní teplota, která vládne na Dominikánských ostrovech převážnou část roku, je 26°C. Nejvyšší teploty, se kterými se můžeme setkat, dosahují hranice 33°C. Každý rok má dvě období dešťů, které v každém případě trvá jen jeden měsíc.

Kdy do Dominikánské republiky na Dovolenou (Jaro, Léto, Podzim, Zima) - Hlavní sezóna

DOMINIK rep.

Last Minute

od 28 990 Kč

DOMINIK rep.

Last Minute

od 28 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

Období sucha v Dominikánské republice

Období sucha trvá 10 měsíců a je přerušeno dvěma obdobími dešťů. Na začátku roku (Leden až Duben) je počasí chladnější a teploty dosahují 25°C až 29°C. Následuje 30 dnů dešťů. Další turistické období (Červen až Listopad) je nejteplejší částí roku a teploty se vyšplhají až na 33°C. Teplota moře se stabilně drží mezi 27°C až 29°C takřka po celý rok. Ptáte se kdy do Dominikánské republiky? Kromě přelomu Květen/Červen a přelomu Listopad/Prosinec si můžete dovolenou naplánovat takřka kdykoliv. Využijte tlačítko a zobrazte si zájezdy. Nabídka obsahuje i velmi levné Last Minute, které jsou nabízeny až s 50% slevou.

Období dešťů v Dominikánské republice

Dominikánská republika má dvě období dešťů. První se odehrává na přelomu Května a Června. Druhé období dešťů přichází na přelomu Listopadu a Prosince. Každé toto období trvá 30 dnů. To ale neznamená, že by se sem v tuto dobu turisté nehrnuli. V tomto období jsou běžné monzunové deště.

Celý den je pěkně, svítí sluníčko, lidé se koupají v moři a užívají si dovolenou. Jednou za den přijde velmi silný a vydatný déšť, který trvá přibližně 30 minut. A následně se počasí opět vyjasní a dovolená pokračuje. Některé dny neprší vůbec. Období dešťů Vás tedy nijak neomezuje a dovolenou si můžete plně užít. V Dominikánské republice je velmi populární koupání v moři za deště, protože voda působí velmi teplým dojmem. Obvyklé denní teploty během období dešťů se pohybují mezi 26°C až 27°C. Teplota moře mezi 25°C až 26°C. Nyní již víte, kdy do Dominikánské republiky. Podívejte se nabídku zájezdů kliknutím na tlačítko.

DOMINIK rep.

Last Minute

od 28 990 Kč

DOMINIK rep.

Last Minute

od 28 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

Dlouhodobá předpověď počasí pro Dominikánskou republiku

Níže si můžete prohlédnout průměrné teploty pro každý měsíc v roce. Jak lze vidět, tak teplota nekolísá a Dominikánskou republiku můžete navštívit kdykoliv. Zajímá Vás aktuální počasí? Podívejte se na stránku předpověď počasí pro Dominikánskou republiku (aktuální předpověď na tento týden).

Dominikánská republika - Dlouhodobá předpověď počasí

Nezáleží na tom, jestli je v ČR Jaro, Léto, Podzim nebo Zima. V Dominikánské republice každý den teplota stoupá nad 26°C a každý den je teplota moře nad 25°C. Můžete si tuto destinaci vybrat jako letní dovolenou během hlavních prázdnin, zimní dovolenou během Vánočních svátků, jarní dovolenou během Velikonoc či jako podzimní dovolenou jako únik od studeného a deštivého počasí v ČR. Kliknutím na tlačítko si zobrazíte aktuální nabídky zájezdů + Last Minute.

DOMINIK rep.

Last Minute

od 28 990 Kč

DOMINIK rep.

Last Minute

od 28 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

Dominikánská republika...

 • písčité pláže zdarma
 • nedotčená exotická příroda
 • velmi rozumné ceny, levně
 • aktivity a akce na každý den

Nejoblíbenější aktivity

 • koupání a potápění v moři
 • přirodní vodopády v džungli
 • výlety na neobydlené ostrůvky
 • čtyřkolky, buginy a koně

Proč právě sem

 • nejsou nutná víza
 • teploty nad 25°C celý rok
 • je zde velmi levně
 • exotická příroda, moře

Nejoblíbenější letoviska

(2010 - 2023)