Dnešní akce zájezdů

Vyberte si zájezd s výraznou slevou:

od 6 420 Kč

TURECKO - Last Minute

od 16 120 Kč

KAPVERDY - Last Minute

od 9 900 Kč

KYPR - Last Minute

od 29 230 Kč

MALEDIVY - Last Minute

Maledivy letecky

Maledivy hotel

Země:

Maledivy

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 31 070 Kč

Turecko letecky

Turecko Hotel

Země:

Turecko

Délka:

od 5 dní

Cena:

od 8 520 Kč

Kypr letecky

Kypr Hotel

Země:

Kypr

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 12 490 Kč

Kapverdy letecky

Kapverdské ostrovy

Země:

Kapverdské o.

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 18 690 Kč

Male Atol - Jižní - Maledivy Dovolená a Zájezdy

Male Atol, známý také jako Kaafu Atol, se rozkládá na dvou velikých přírodních atolech. Jeho jižní část je neméně zajímavá a turisticky oblíbená jako severní. Male Atol patří mezi nejkrásnější část Malediv a výběr této destinace lze jednoznačně doporučit.

Male Atol - Jižní - Maledivy Dovolená a Zájezdy

MALEDIVY

Last Minute

od 29 900 Kč

MALEDIVY

Last Minute

od 29 900 Kč

(zbývá posledních 12 Last Minute zájezdů)

Letoviska a resorty Male Atol

Popsat všechna letoviska a turistické resorty v Male Atol je takřka nemožné. Celá oblast je velmi silně orientovaná na turistický ruch a tomu odpovídá i neuvěřitelné množství hotelů, hotelových komplexů a možností k ubytování.

Mezi nejoblíbenější patří především Cocoa Island Resort, Anantara Veli Resort, Vadoo Island Resort, Biyadhoo Island Resort a spousty a spousty dalších. Vybrat si ovšem můžete jakýkoliv –všechny jsou dokonale zařízené a patří mezi nejkvalitnější letoviska celého světa.

Zábava, trávení volného času a odpočinek

Maledivy jsou překrásné jak na ostrovech, tak i pod mořskou hladinou. Stovky turistů se proto vydávají potápět se k úchvatným korálům, vrakům lodí a bohatým podmořským životem. Potápění na Maledivách lze jednoznačně doporučit, protože se jedná o jeden z nejúžasnějších zážitků, který si turisté s sebou odvážejí.

TIP:  Podívejte se na Mapa Maledivy - poloha letovisek

Pro méně odvážné se nabízí šnorchlování blízko u pláží. Díky křišťálově průzračné vodě a hloubce nepřesahující 10 metrů lze i během rekreačního potápění vidět naprosto neuvěřitelné věci.

Mezi sportovně založenými turisty jsou velmi populární místní půjčovny vybavení naprosto pro každý vodní sport – od windsurfingu až po paragliding.

Pokud zatoužíte pro divoké jízdě na moři, můžete si v Male Atol zapůjčit vodní skútr a projet se tímto nádherným ostrovním rájem. Případně na si nasadit na nohy vodní lyže a užít si trochu více adrenalinovou jízdu.

MALEDIVY

Last Minute

od 29 900 Kč

MALEDIVY

Last Minute

od 29 900 Kč

(zbývá posledních 12 Last Minute zájezdů)

Celou dovolenou a pobyt na Maledivách dotvářejí naprosté maličkosti a drobnosti. Jako možnost zajít si na tenis, na masáže nebo si zahrát s přáteli petanque a tisíce dalších možností, jak si užívat. Na Male Atol je vždy co dělat a v okolí jsou vždy desítky dalších skvělých možností.

Vybrat si Male Atol a Maledivy?

Male Atol může připomínat v mnoha ohledech ráj na zemi – překrásné písčité pláže, křišťálově čisté moře, luxusní hotely a restaurace a spousty příležitostí ke strávení volného času. Celá tato oblast patří mezi nejkrásnější část Malediv.

Na druhou stranu místní ceny i ceny zájezdů patří do kategorie dražších - v porovnání například s dovolenou v Chorvatsku nebo Bulharsku. Pokud si můžete takovou dovolenou dovolit, tak se určitě na Maledivy vydejte. A určitě si vyberte Male Atol – nejúžasnější část Malediv.

MALEDIVY

Last Minute

od 29 900 Kč

MALEDIVY

Last Minute

od 29 900 Kč

(zbývá posledních 12 Last Minute zájezdů)

Maledivy mají...

 • bílé písčité pláže
 • křišťálově čisté moře
 • bohatý podmořský život
 • exotickou přírodu

Nejoblíběnější aktivity

 • potápění a šnorchlování
 • vodní skůtry, vodní lyže
 • opalování, koupání
 • windsurfing, kite surfing

Výhody Malediv

 • není potřeba vízum
 • široká nabídka zájezdů
 • mnoho Last Minute
 • jsou turisticky zaměřené

Hlavní Atoly

(2010 - 2023)