Dnešní akce zájezdů

Vyberte si zájezd s výraznou slevou:

od 6 420 Kč

TURECKO - Last Minute

od 16 120 Kč

KAPVERDY - Last Minute

od 9 900 Kč

KYPR - Last Minute

od 29 230 Kč

MALEDIVY - Last Minute

Maledivy letecky

Maledivy hotel

Země:

Maledivy

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 31 070 Kč

Turecko letecky

Turecko Hotel

Země:

Turecko

Délka:

od 5 dní

Cena:

od 8 520 Kč

Kypr letecky

Kypr Hotel

Země:

Kypr

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 12 490 Kč

Kapverdy letecky

Kapverdské ostrovy

Země:

Kapverdské o.

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 18 690 Kč

Ari Atol - Maledivy Dovolená a Zájezdy

Ostrovy, tvořící Ari Atol, se rozkládají na ploše větší něž 90 x 30 Km. Ari Atol je tvořen celkem 105 ostrovy a je jednou z částí Malediv, které jsou zaměřeny na turistický ruch a většina služeb je směřována k návštěvníkům.

Ari Atol - Maledivy Dovolená a Zájezdy

MALEDIVY

Last Minute

od 29 900 Kč

MALEDIVY

Last Minute

od 29 900 Kč

(zbývá posledních 12 Last Minute zájezdů)

Jaký je Ari Atol a co může nabídnout

V oblasti se nachází 20 ostrovů, na kterých vyrostly veliké turistické resorty. Ty nabízejí ubytování v moderních hotelech, apartmánech a samostatných domech. Na rozdíl od hlavního centra Malediv – Male Atol – se zde můžeme častěji setkat s návštěvníky, kteří cestují na vlastní pěst.

TIP:  Podívejte se na Mapa Maledivy - poloha letovisek

Exotická příroda je naprosto úchvatná. Všechny pláže jsou písčité a v centrech i udržované. Moře je čisté s bohatým podmořským životem. Služby jsou na velmi vysoké úrovni. Jedná se v každém ohledu o ideální destinaci pro dovolenou.

Moře a podmořský život

Okolo pobřeží všech ostrovů se táhnou krásné písčité pláže. U hotelů se na plážích nacházejí lehátka a okolí je pravidelně udržováno. Často zde narazíme i na plážové bary a restaurace.

U pobřeží hloubka moře nepřesahuje 10 metrů. To je výborné pro šnorchlování a rekreační potápění. Díky blízké poloze ostrovů se někteří zdatnější plavci vydávají na ostatní ostrovy.

Aktivity a volný čas

V okolí hotelových komplexů vyrostlo široké turistické zázemí. Návštěvníkům se tak nabízí i takové aktivity jako tenis na jednom z tenisových hřišť, wellness služby a i spousty zážitkových akcí.

V Ari Atol lze narazit i na velmi netradiční zážitky, díky kterým se dovolená zapíše nezapomenutelně do paměti. Nabízí se například potápění a sledování podmořského života – ovšem ne klasicky jako potápěč, ale v malé ponorce.

Dále od pláží žijí v moři i žraloci. Pro turisty nebezpeční nejsou, ale mnozí se za nimi vydávají a sledují jejich život a chování v přirozeném prostředí.

Ve volném čase si lze vyrazit třeba i na mořský rybolov, zasurfovat nebo se jen tak povalovat na pláži a užívat si pohodu.

MALEDIVY

Last Minute

od 29 900 Kč

MALEDIVY

Last Minute

od 29 900 Kč

(zbývá posledních 12 Last Minute zájezdů)

Potápění – nejúžasnější zážitek z Malediv

Pod mořskou hladinu se vydávají nejen profesionálové, ale i turisté, kteří nemají s potápěním žádné zkušenosti. Stačí si zaplatit základní balíček v jedné z potápěčských základen a můžete se vydat za doprovodu zkušeného instruktora pod mořskou hladinu.

Místní moře má potápěčům hodně co nabídnout. V oblasti se nacházejí překrásné živé korálové útesy, spousta mořských živočichů a rostlin a i několik vraků lodí.

Na dovolenou na Ari Atol?

Největšími turistickými centry jsou na Maledivách severní Male Atol a jižní Male Atol. Ari Atol je oproti nim klidnější s menším náporem návštěvníků, jeho zázemí aposkytované služby jsou velmi kvalitní. Jako místo pro vaši dovolenou lze jednoznačně doporučit.

MALEDIVY

Last Minute

od 29 900 Kč

MALEDIVY

Last Minute

od 29 900 Kč

(zbývá posledních 12 Last Minute zájezdů)

Maledivy mají...

 • bílé písčité pláže
 • křišťálově čisté moře
 • bohatý podmořský život
 • exotickou přírodu

Nejoblíběnější aktivity

 • potápění a šnorchlování
 • vodní skůtry, vodní lyže
 • opalování, koupání
 • windsurfing, kite surfing

Výhody Malediv

 • není potřeba vízum
 • široká nabídka zájezdů
 • mnoho Last Minute
 • jsou turisticky zaměřené

Hlavní Atoly

(2010 - 2024)