Dnešní akce zájezdů

Vyberte si zájezd s výraznou slevou:

od 6 420 Kč

TURECKO - Last Minute

od 16 120 Kč

KAPVERDY - Last Minute

od 9 900 Kč

KYPR - Last Minute

od 29 230 Kč

MALEDIVY - Last Minute

Maledivy letecky

Maledivy hotel

Země:

Maledivy

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 31 070 Kč

Turecko letecky

Turecko Hotel

Země:

Turecko

Délka:

od 5 dní

Cena:

od 8 520 Kč

Kypr letecky

Kypr Hotel

Země:

Kypr

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 12 490 Kč

Kapverdy letecky

Kapverdské ostrovy

Země:

Kapverdské o.

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 18 690 Kč

Alanya - Turecko Dovolená a Zájezdy

Alanya je velmi levné letovisko, které je naprosto ukázkovým příkladem toho, co vše Vám může Turecko nabídnout. Alanya má čisté písčité pláže omílané křišťálově čistým mořem, hotely a restaurace na evropské úrovni, exotickou přírodu a bohatou historii. Svoji dovolenou tak nemusíte trávit jen na plážích, ale můžete se vydat na výlet s průvodcem do vnitrozemí nebo za historickými monumenty. V neposlední řadě se nabízejí i velmi levné půldenní a celodenní plavby na blízké ostrovy. Toužíte ochutnat místní kuchyni, nápoje nebo relaxovat v tureckých lázních? I to vše Alanya svým návštěvníkům může nabídnout.

Alanya - Turecko Dovolená a Zájezdy

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

Pláže, plavání a aktivity v Alanya

Přímo v centru tohoto letoviska se nacházejí čisté písčité pláže. Za drobný poplatek si můžete pronajmout lehátko se slunečníkem, ale samozřejmě můžete zvolit i volně přístupnou pláž a roztáhnout si zde svojí vlastní deku. Moře je křišťálově čisté a nabízí dostatek prostoru k plavání a potápění. V oddělených částech moře lze provozovat vodní sporty - můžete si pronajmout vodní skútr, vyzkoušet surfování nebo se nechat táhnout na nafukovacím banánu za lodí. Místní kluby rovněž nabízejí potápění v mělkých vodách pro úplné začátečníky se zapůjčeným vybavením.

V Alanya se nachází Aqua Park se spoustou skluzavek a vodních atrakcí. Jedná se o příjemné zpestření dovolené a odpočinku od moře. Odvážnější turisté se mohou vydat na sjíždění divoké řeky na raftech v srdci exotické turecké přírody nebo ji poznat za řídítky čtyřkolky. Ostatním návštěvníkům se nabízí odpočinkový poznávací výlet na oslech po blízkém okolí.

Výlety do přírody a blízké opuštěné ostrovy

V turistických centrech si můžete zakoupit jednu z desítek plaveb na blízké ostrovy a za zajímavými místy. Půldenní výlet stojí přibližně 300 Kč, celodenní výlet cca 600 Kč. Součástí výletu je plavba na lodi, koupání v moři, návštěva zajímavých míst a případně oběd na palubě lodi.

Můžete se tak vydat do blízkých jeskyň a za přírodními vodopády, které jsou dostupné pouze lodí. Pro rodiny s dětmi může být vhodná plavba spojená s pozorováním mořských želv a delfínů ve volné přírodě.

Zajímavá historie - Zpestřete si dovolenou poznáním

Alanya dokazuje, že historické památky nemusejí být pouze nudné staré budovy a hromady kamenů. Máte již dostatek opalování a koupání? Vydejte se na prohlídku Citadely, jejíž součástí je Červená věž, která leží v těsné blízkosti moře. Právě z ní byli odsouzeni na smrt svrženi na skaliska a následně pohlceni mořem. Rovněž doporučujeme navštívit staré loděnice z roku 1228. Sami budete překvapeni, s jak primitivními nástroji a metodami byli schopni vyrábět lodě, které odolaly i těm největším bouřím. Pokud Alanya navštívíte v létě, kdy teploty dosahují až 33°C, tak kamenné loděnice doporučujeme již jen kvůli příjemné vnitřní teplotě 15°C.

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

Pár tipů co si v Alanya rozhodně nenechat ujít

Alanya je mixem výletů do vnitrozemí, odpočinku na plážích a plavbách po moři nebo k blízkým ostrovů. Vyžití se nabízí nepřeberně. Doporučujeme Vám přímo na místě navštívit jedno z desítky turistických center a vybrat podle vaší aktuální nálady. Některý den upřednostníte poklidné pozorování mořských žel a delfínů z paluby lodě. Jindy se můžete vydat na sjíždění divoké řeky na raftech. Případně si můžete i zapůjčit skútr, projet se po blízkém okolí Alanya a zastavit se na některé ze vzdálenějších opuštěných pláží.

 • Jeep Safari - celodenní výlet v Jeepu po okolní exotické přírodě
 • na oslech - případně se do turecké přírody můžete vydat i na oslím hřbetu
 • jeskyně - výlet na lodích do blízkých jeskyní, spojený s koupáním a obědem
 • Zelený kaňon - výlet na lodi do úchvatné přírody, koupání, poznání přírody
 • koupele - tradiční turecké koupele s procedurami, velmi levné ceny
 • želvy a delfíni - výlety spojené s pozorováním mořských želv a delfínů
 • loděnice - prohlídka loděnic, jejichž historie sahá až do roku 1228
 • skútry - vydejte se do vzdálenějšího okolí Alanya, poznejte více
 • Citadela - prohlídka pevnosti spojená s prohlídkou Červené věže

Rezervujte nejlevnější zájezdy do Alanya

Přemýšlíte, jestli navštívit Alanya? Pomůžeme Vám se rozhodnout. Klikněte na tlačítko a zobrazte si všechny aktuální zájezdy do Turecka z dnešní nabídky. Zobrazí se Vám rovněž nejlevnější Last Minute zájezdy, na kterých lze ušetřit až 50% z ceny dovolené. Klikněte a rezervujte ještě dnes.

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

Turecká lákadla

 • čisté pláže s bílým pískem
 • tyrkysově průhledné moře
 • pod hladinou - želvy, delfíni
 • exotická příroda, historie

Nenechejte si ujít

 • výlety na opuštěné ostrovy
 • exotická příroda, vodopády
 • zachovalé památky
 • turecké lázně, tradiční jídlo

Výhody Turecka

 • velmi levné, i Last Minute
 • sezóna Květen až Říjen
 • vhodné pro rodiny s dětmi
 • teplé moře 25°C až 27°C
(2010 - 2022)