Dnešní akce zájezdů

Vyberte si zájezd s výraznou slevou:

od 6 420 Kč

TURECKO - Last Minute

od 16 120 Kč

KAPVERDY - Last Minute

od 9 900 Kč

KYPR - Last Minute

od 29 230 Kč

MALEDIVY - Last Minute

Maledivy letecky

Maledivy hotel

Země:

Maledivy

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 31 070 Kč

Turecko letecky

Turecko Hotel

Země:

Turecko

Délka:

od 5 dní

Cena:

od 8 520 Kč

Kypr letecky

Kypr Hotel

Země:

Kypr

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 12 490 Kč

Kapverdy letecky

Kapverdské ostrovy

Země:

Kapverdské o.

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 18 690 Kč

Turecká Riviéra - Turecko Dovolená a Zájezdy

Turecká riviéra, taktéž někdy nazývaná Riviéra mořských želv, se rozkládá na východním pobřeží Turecka. Všechny místní letoviska mají čisté písčité pláže s překrásným mořem a bohatým životem pod hladinou. V blízkosti se nachází spousta neobydlených ostrovů, na které se můžete vydat rychlým člunem za koupáním a poznáním přírody. Na pozadí Turecké riviéry leží hora Taurus, která chrání celou oblast před nepříznivým počasím a zároveň na úpatí hory nabízí exotickou tropickou přírodu. Vydejte se s průvodcem za přírodními vodopády, jezírky, jeskyněmi a tropickými zvířaty. Tureckou riviéru můžeme vřele doporučit rodinám s dětmi i mladým párům.

Turecká Riviéra - Turecko Dovolená a Zájezdy

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

Turecká riviéra a její letoviska - Doporučujeme

V Turecké riviéře se nacházejí 4 hlavní letoviska a několik menších měst. Všechny bez rozdílu nabízejí desítky kilometrů bílých písčitých pláží a nádherného tyrkysového moře. Nabízené atrakce, výlety a akce jsou si velmi podobné - každé letovisko nabízí plavby na blízké ostrovy, výlety do exotického vnitrozemí, prohlídky památek, poznání divoké přírody, koupání v přírodních vodopádech a i mnoho vodních atrakcí. Vřele můžeme doporučit Kemer a Antalya, největší a nejnavštěvovanější lokality Turecké riviéry.

 • Alanya - Nabízí nádherné pláže, výlety na okolní ostrovy, želvy a delfíny ve volné přírodě a aquapark. Jedná se o jedno z největších letovisek Turecka.
 • Antalya - DOPORUČUJEME. Vydejte se na výlety k několika přírodním vodopádům, mnoho hudebních festivalů a prohlídky ruin antického města. Okolí pláží je plně vybaveno - sprchy, převlékárny, parkoviště a občerstvení. Do vnitrozemí se můžete vydat v Safari Jeepu, zpestřit si den výletem na některý z neobydlených ostrovů nebo si vyzkoušet adrenalinové sjíždění řeky na raftech.
 • Belek - Jedna z nejklidnějších lokací Turecka. Nachází se zde jen velmi málo turistů a nádherné tropické bílé pláže jsou většinou neobsazené. Naprostá většina návštěvníků tráví veškerý svůj volný čas na místních vyhlášených golfových hřištích. V posledních letech se zde konaly 2 mezinárodní šampionáty v golfu.
 • Kemer - DOPORUČUJEME. Největší letovisko v Turecké riviéře. Kromě koupání a vodních sportů nabízí poznávací výlety do exotické přírody, plavby, adrenalinové zážitky a i perfektní služby pro turisty. Doporučujeme zejména pro rodiny s dětmi.

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

Mapa letovisek a lokalit v Turecké riviéře

Pro lepší orientaci můžete využít naši mapu lokalit a letovisek v Turecku. Na mapě jsou vyznačeny jak všechna turisticky zajímavá místa Turecké riviéry (východní pobřeží), tak i všechna letoviska Egejské riviéry (západní pobřeží). Kliknutím na letovisko se Vám zobrazí více informací.

Kdy navštívit Tureckou riviéru

Roční období v Turecku se střídají podobně jako v ČR. Tedy zimy jsou chladnější a léta teplejší. Hlavní turistická sezóna zpravidla začíná na přelomu Dubna a Května, kdy se teploty dostanou nad 24°C a počasí je již vhodné ke koupání. Špička celé sezóny je mezi Červencem a Srpnem, kdy teploty dosahují až 33°C a všechna letoviska jsou plně vyprodána. Konec sezóny je většinou na přelomu Října a Listopadu, kdy teploty klesají pod 23°C. Teplota mořské vody se po celou sezónu drží mezi 24°C až 27°C.

Pro více informací se podívejte na předpověď počasí pro Turecko - naleznete zde jak krátkodobou předpověď na tento týden, tak i dlouhodobou předpověď počasí na celý rok.

Vydejte se na Tureckou riviéru se slevou

Zaujala Vás Turecká riviéra? Podívejte se na aktuální nabídky zájezdů pro dnešní den. Klikněte na tlačítko. Přednostně jsou řazeny Last Minute nabídky, které lze zakoupit se slevou až 50%. Neváhejte, podívejte se na dnešní nabídku a rezervujte ještě dnes.

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

Turecká lákadla

 • čisté pláže s bílým pískem
 • tyrkysově průhledné moře
 • pod hladinou - želvy, delfíni
 • exotická příroda, historie

Nenechejte si ujít

 • výlety na opuštěné ostrovy
 • exotická příroda, vodopády
 • zachovalé památky
 • turecké lázně, tradiční jídlo

Výhody Turecka

 • velmi levné, i Last Minute
 • sezóna Květen až Říjen
 • vhodné pro rodiny s dětmi
 • teplé moře 25°C až 27°C
(2010 - 2023)