Dnešní akce zájezdů

Vyberte si zájezd s výraznou slevou:

od 6 420 Kč

TURECKO - Last Minute

od 16 120 Kč

KAPVERDY - Last Minute

od 9 900 Kč

KYPR - Last Minute

od 29 230 Kč

MALEDIVY - Last Minute

Maledivy letecky

Maledivy hotel

Země:

Maledivy

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 31 070 Kč

Turecko letecky

Turecko Hotel

Země:

Turecko

Délka:

od 5 dní

Cena:

od 8 520 Kč

Kypr letecky

Kypr Hotel

Země:

Kypr

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 12 490 Kč

Kapverdy letecky

Kapverdské ostrovy

Země:

Kapverdské o.

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 18 690 Kč

Bodrum - Turecko Dovolená a Zájezdy

Bodrum nabízí více než 7 přírodních písčitých pláží, podmořský svět plný života a nádhernou přírodu. Pláže jsou volně přístupné a kousek od centra města. Podmořský svět je nedotčený a Vy se tak můžete vydat pozorovat například mořské želvy ve volné přírodě. Chcete začít více akce? Vyzkoušejte jeden z vodních sportů nebo se vydejte do exotické přírody v Jeepu. Milovníci historie mohou navštívit věže chránící město před nájezdy pirátů, muzeum zabývající se podmořskou archeologií a ztroskotanými loděmi a v neposlední řadě i hrad Bodrum. Ve večerních hodinách otevírají desítky venkovních barů a několik diskoték. Zkrátka perfektní dovolená. Navštivte i Vy Bodrum.

Bodrum - Turecko Dovolená a Zájezdy

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

Pláže, koupání a zpestření pobytu v Bodrum

Přímo v centru Bodrum naleznete pláže a mnoho možností ke koupání. Zejména doporučujeme pláže Gumbet (10 minut chůze) a Bardakci (5 minut chůze). Jakmile si užijete místní lokalitu, tak Vám doporučujeme se vydat i na vzdálenější pláže. Mezi nejkrásnější patří Ortakent (20 minut chůze), Yalikavak (35 minut chůze), Gumusluk (35 minut chůze) a Bagla (25 minut chůze). Ke vzdálenějším plážím se můžete dopravit i autobusem z místní autobusové stanice. Vše je velmi dobře značeno a nelze se zde ztratit. Všechny pláže jsou písčité, pravidelně uklízené a volně přístupné. Moře je křišťálově čisté a jeho teplota se v hlavní sezónu pohybuje až okolo 26°C.

Doporučujeme nejen sedět na pláži, ale zažít i jeden z desítky nabízených výletů po okolí. Můžete se vydat lodí do blízké modré zátoky pozorovat mořské želvy a užít si koupání v bezkonkurenčně nejkrásnější části Turecka. Případně zakotvit u jednoho z neobydlených ostrovů a vydat se na zajímavý průzkum. Stejně tak i vnitrozemí nabízí nesmírné množství aktivit. Rozhodně si nenechejte ujít Safari Jeep, které Vás společně s průvodcem vezme na celodenní výlet po exotické přírodě.

Soumrakem den v Bodrum nekončí

A večer? Mnohé restaurace nabízejí nejen evropská jídla, ale i ochutnávky tureckých jídel, ryb a mořských plodů. Bodrum rovněž nabízí i bohatý noční život. Navštivte jeden z desítek venkovních barů nebo diskoték, které jsou otevřeny dlouho do noci. Doporučujeme Veli Bar, nejstarší bar v Bodrum s živou muzikou. Fora Bar nabízí taneční parket pod širým nebem a výhled na krásně osvícený hrad Bodrum. Mladší turisté mohou navštívit diskotéku Halikarnas nebo M&M s nejkvalitnějším zvukovým systémem na světe.

Historická část Bodrum a památky

První památky pocházejí z roku 1100 před naším letopočtem. S průvodcem i sami se můžete vydat k Mausolus, k hrobce dávného panovníka. A právě od tohoto místa je odvozeno slovo Mauzoleum. Seznam zajímavých míst je nekonečný - velmi zachovalé Petronium, Otomanská věž (chránící město před nájezdy pirátů), hrad sv. Petra nebo velmi krásný Amfiteátr.

Nejpůsobivějším zážitek je návštěva muzea, které se zabývá podmořskou archeologií. K vidění zde jsou šperky a další dochované cennosti ze ztroskotaných lodí. Tyto exponáty Vás zanesou zpět do dob, kdy plavby po moři byly každodenním bojem o holý život. Muzeum je otevřeno každý den kromě pondělí v časech 10:00 - 12:00 a 14:00-18:00. Na závěr si nenechejte ujít ani Myndos Gate, západní městskou bránu, která byla svědkem nejkrvavější bitvy za dob Alexandra Velikého. Právě tato brána společně s dřevěnými katapulty čelila nájezdu jeho jednotek. Toto místo by si žádný návštěvník Bodrum neměl nechat ujít.

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

Co si nenechat ujít v Bodrum - Doporučujeme

Všechny pláže jsou volně přístupné a k těm vzdálenějším se velmi snadno dostanete autobusem. Budete-li si chtít zpestřit odpoledne nějakým zážitkem, tak navštivte jedno z místních turistických center. Velmi levně se můžete vydat s průvodcem na plavbu po moři, poznávací výlet k památkám, pod hladinu moře s potápěčským instruktorem nebo si vyzkoušet jeden z adrenalinových vodních sportů. Vše je levné, za velmi přijatelné ceny.

 • pláže - více než 7 písčitých pláží v přímé blízkosti Bodrum, volně přístupné
 • modrá zátoka - výlet na lodi, koupání, pozorování mořských želv ve volné přírodě
 • hrad Bodrum - plně zachovalý hrad z dob otomanské říše přímo v centru
 • market - místní market slavný především pro textil, nezapomeňte smlouvat o cenu
 • Ephesus - 2,5 hodiny cesty, světově významné archeologické naleziště
 • Jeep Safari - celodenní (10 hodin) projížďka tureckou přírodou s průvodcem
 • výlety - desítky plaveb po okolí a na okolní ostrovy, koupání a poznání přírody
 • vodní sporty - vodní skútry, surfing, potápění a šnorchlování

Rezervujte si levnou dovolenou v Bodrum

Zaujala Vás tato směsice nádherné přírody, krásných pláží a bohaté historie? Vydejte se právě zde na zájezd a užijte si v Bodrum nezapomenutelnou dovolenou. Klikněte na tlačítko a nechejte si zobrazit dnešní nabídku zájezdů do Turecka. Přednostně jsou řazeny Last Minute zájezdy, kde můžete ušetřit až 50% z ceny ubytování a letenky. Poslední místa rychle ubývají, rezervujte ještě dnes.

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

Turecká lákadla

 • čisté pláže s bílým pískem
 • tyrkysově průhledné moře
 • pod hladinou - želvy, delfíni
 • exotická příroda, historie

Nenechejte si ujít

 • výlety na opuštěné ostrovy
 • exotická příroda, vodopády
 • zachovalé památky
 • turecké lázně, tradiční jídlo

Výhody Turecka

 • velmi levné, i Last Minute
 • sezóna Květen až Říjen
 • vhodné pro rodiny s dětmi
 • teplé moře 25°C až 27°C
(2010 - 2024)