Dnešní akce zájezdů

Vyberte si zájezd s výraznou slevou:

od 6 420 Kč

TURECKO - Last Minute

od 16 120 Kč

KAPVERDY - Last Minute

od 9 900 Kč

KYPR - Last Minute

od 29 230 Kč

MALEDIVY - Last Minute

Maledivy letecky

Maledivy hotel

Země:

Maledivy

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 31 070 Kč

Turecko letecky

Turecko Hotel

Země:

Turecko

Délka:

od 5 dní

Cena:

od 8 520 Kč

Kypr letecky

Kypr Hotel

Země:

Kypr

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 12 490 Kč

Kapverdy letecky

Kapverdské ostrovy

Země:

Kapverdské o.

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 18 690 Kč

Egejská Riviéra - Turecko Dovolená a Zájezdy

Egejská riviéra představuje západní část Turecka, jehož letoviska omílá Egejské moře. Jako vhodné destinace pro dovolenou můžeme doporučit Bodrum, Fethiye a Marmaris. Všechny tyto turisticky oblíbené lokality v Egejské riviéře mají písčité pláže, průhledně čisté moře a v dokonalé služby. Od hotelů převyšujících evropské standardy, až po připravené výlety do exotické přírody, plavby na blízké ostrovy, historicky důležitá místa a vodní sporty. Historie této oblasti začíná před 4000 lety, milovníci historie a poznání si tak zde přijdou na své. Egejská riviéra je vhodná zejména pro rodiny s dětmi a mladé páry.

Egejská Riviéra - Turecko Dovolená a Zájezdy

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

Letoviska v Egejské Riviéře

Následující doporučená letoviska jsou si takřka rovny. Všechny nabízejí krásné ubytování, nádhernou exotickou přírodu a řadu vyžití a výletů. Zejména můžeme doporučit plavby na blízké ostrovy a poznávací výlety do vnitrozemí. Ať již na čtyřkolce, motorce, v Safari Jeepu, na koni nebo na oslím hřbetu. Mírně se odlišuje Marmaris, jež v porovnání s ostatními letovisky nabízí jen velmi málo historických památek.

 • Bodrum - Nabízí velmi zachovalé a zajímavé památky. Pláže jsou písčité, moře křišťálově čisté a plné života. Mimo jiné se můžete vydat pozorovat mořské želvy ve volné přírodě. Místní turistická centra nabízejí nespočet plaveb, vodních sportů a třeba i výletů v Jeepu do exotické přírody.
 • Fethiye - V těsné blízkosti Fethiye leží 12 neobydlených ostrovů, na které se můžete vydat za poznáním přírody a i koupáním. Celé letovisko se rozkládá ve více než 5 oddělených zátokách. Nápor turistů je tak rozdělen a i vy si zde najdete svůj kousek soukromí.
 • Marmaris - Toto turecké letovisko je jedinečné tím, že nemá prakticky žádné památky. O to víc nabízí výletů, plaveb a zážitkových akcí. Vydejte se například na ostrov Cleopatra. Písek na plážích zde byl dovezen samotnou Kleopatrou. V Marmaris rovněž narazíte na rušný noční život.

Mapa letovisek v Egejské riviéře

Pro lepší představu se můžete podívat na mapu a polohu letovisek v Turecku, kde jsou vyznačeny všechny důležité destinace nejen Egejské riviéry. Kliknutím na jméno na mapě si následně můžete zobrazit podrobnosti o vybraném městě. Na západním pobřeží Turecka se rozprostírá Egejská riviéra, na východním pobřeží Turecká riviéra.

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

Kdy se vydat do Egejské riviéry

Turecko má velmi podobné podnebí jako ČR. Tedy chladnější zimy a teplejší léto. Turistická sezóna v Egejské riviéře začíná na přelomu Dubna a Května, kdy se teploty přehoupnou nad 23°C. Teploty s postupem roku stoupají a v Červenci dosahují až 33°C. Teploty následně klesají a hlavní turistická sezóna končí na konci Října teplotami mírně nad 23°C. Teplota moře se pohybuje okolo 26°C.

Pro více informací se podívejte na krátkodobá a dlouhodobá předpověď počasí pro Turecko.

Egejská riviéra výhodné zájezdy se slevou

Podívejte se, jaké jsou v dnešní nabídce dostupné zájezdy do letovisek Egejské riviéry. Klikněte na tlačítko a zobrazte si dnešní ceny. Součástí jsou i Last Minute zájezdy, kde při rezervaci můžete ušetřit až 50% z ceny ubytování a letenek.

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

Turecká lákadla

 • čisté pláže s bílým pískem
 • tyrkysově průhledné moře
 • pod hladinou - želvy, delfíni
 • exotická příroda, historie

Nenechejte si ujít

 • výlety na opuštěné ostrovy
 • exotická příroda, vodopády
 • zachovalé památky
 • turecké lázně, tradiční jídlo

Výhody Turecka

 • velmi levné, i Last Minute
 • sezóna Květen až Říjen
 • vhodné pro rodiny s dětmi
 • teplé moře 25°C až 27°C
(2010 - 2022)