Dnešní akce zájezdů

Vyberte si zájezd s výraznou slevou:

od 6 420 Kč

TURECKO - Last Minute

od 16 120 Kč

KAPVERDY - Last Minute

od 9 900 Kč

KYPR - Last Minute

od 29 230 Kč

MALEDIVY - Last Minute

Maledivy letecky

Maledivy hotel

Země:

Maledivy

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 31 070 Kč

Turecko letecky

Turecko Hotel

Země:

Turecko

Délka:

od 5 dní

Cena:

od 8 520 Kč

Kypr letecky

Kypr Hotel

Země:

Kypr

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 12 490 Kč

Kapverdy letecky

Kapverdské ostrovy

Země:

Kapverdské o.

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 18 690 Kč

Marmaris - Turecko Dovolená a Zájezdy

Marmaris se od od ostatních letovisek velmi odlišuje - naleznete zde pouze velmi málo památek a historicky důležitých míst. Tento nedostatek bohatě dohání nepřeberným množstvím aktivit a především výletu to okolní exotické přírody a plavbami na blízké neobydlené ostrovy. Marmaris je vhodný zejména pro rodiny s dětmi a mladé páry. Naleznete zde jak relax a odpočinek na plážích, tak i dostatek příležitostí k výletům a sportům - ať již s průvodcem nebo bez. Nedoporučujeme sedět pouze v Marmaris, ale vydat se velmi levně za dobrodružstvím po okolí. Marmaris je jedním z nenavštěvovanějších letovisek v Turecku.

Marmaris - Turecko Dovolená a Zájezdy

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

Pláže v Marmaris a vodní sporty

Marmaris má nádherné písčité pláže, které jsou ovšem nic v porovnání s plážemi na blízkých ostrůvcích. První dny se doporučujeme zdržovat v centru Marmaris a vyzkoušet místní pláže. Odpočinete si od cesty a seznámíte se s prostředím. Jakmile si jich dostatečně užijete, tak začněte cestovat po okolních ostrovech. Každý den jiný ostrov, každý den jiná pláž. Všechny plavby jsou nesmírně levné a mohou si je bez problémů dovolit i početné rodiny s dětmi.

Přímo v Marmaris je mnoho půjčoven, které nabízejí vybavení a i instruktora k mnoha vodním sportům. Můžete se naučit jezdit na vodním skútru, vyzkoušet si surfování nebo šnorchlovat na blízkých útesech a pozorovat pestrobarevný život pod hladinou moře.

Výlety na okolní ostrovy - Doporučujeme

Marmaris je obklopen ostrovy, jejichž fotky často vidíte na předních stranách katalogů. Divoká živá příroda na pozadí, čisté písčité pláže, křišťálově čisté namodralé moře a bohatý podmořský život. V turistických centrech Marmaris se nabízí nepřeberné množství plaveb právě na tyto malebné ostrovy.

Můžete například zvolit celodenní plavbu k Dalyan. První zastávka je v modré laguně, kde se můžete koupat přímo v laguně a zároveň se i na palubě zdarma naobědvat. Následně loď zakotví u želví pláže a turisté mohou pozorovat čilí ruch v okolí. Poté přesednete na menší lodě, které Vás skrz exotickou přírodu doplatí až k starodávným hrobkám.

A po dni plného zážitků se večer opět vracíte do přístavu.

Další den se můžete vydat na celodenní výlet na neobydlený ostrov Cleopatra. Písek na zdejší pláže byl dopraven samotnou Kleopatrou a je přísně zakázáno jej odvážet. Nezapomeňte si sebou vzít dostatek jídla a tekutin, jelikož tento ostrov je skutečně liduprázdný! V nabídce je tolik úžasných výletů na tolik ostrovů, že nestihnete absolvovat ani desetinu. Mnoho turistů se zde vrací každý rok a pokaždé mají úplně nové zážitky a příběhy z dovolené.

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

Levné turecké lázně a Noční život

Turecko je vyhlášeno pro své lázně. A v Marmaris jsou v provozu již od 15. století. Levný balíček si můžete zakoupit přímo v hotelu nebo v některém z turistických center. Minibus Vás vyzvedne ve vašem hotelu a odveze přímo do lázní. Po odložení šatů si můžete užívat horké lázně, páry, aromaterapie, mýdlové koupele a masáže. Každá procedura má svůj specifický účel a z lázní odejdete po půl dni jako nový člověk. A ani to nestojí žádné velké peníze. Doporučujeme!

Letovisko Marmaris je nejen o plážích, přírodě a výletech. Ale i o nočním životu. Se západem slunce se rozsvítí desítky barů na pobřeží a otevřou večerní zahrádky restaurací. Dlouho do noci jsou servírovány míchané drinky a hraje živá hudba. Nejste po celém dnu unaveni? V Marmaris jsou 3 diskotéky, které zavírají až po 4. hodině ranní!

Co si nenechat ujít v Marmaris - Krátký seznam

Turecko má výrazně nižší platy a tak i všechny služby jsou velmi levné. Doporučujeme naprosto každému, aby si dovolenou zpestřil několika výlety a aktivitami. Rozhodně si nenechejte ujít alespoň jeden výlet na ostrov. Rovněž se vydejte s ať již na koňském hřbetu nebo v Jeepu do vnitrozemí. Tyto zážitky rozhodně stojí za to.

 • koně - poznání místní exotické přírody z koňského sedla
 • Cleopatra - výlet na neobydlený ostrov, koupání v úchvatném prostředí
 • Hamam - turecké lázně které jsou zde v provozu již od 15. století!
 • Grand Bazar - obří market zaměřený především na textil, vždy smlouvejte
 • Dalyan - celodenní výlet na lodi s 5 zastávkami u pobřeží
 • Jeep Safari - offroad výlet na celý den skrz džungle a řeky do exotiky
 • turecká noc - břišní tanečnice, místní hudba, ochutnávky jídel a pití
 • Aqua Park - vydejte se na šílené skluzavky a další vodní atrakce
 • noční život - plážové bary, zahrádky restaurací a diskotéky

Rezervujte si levnou dovolenou v Marmaris

Líbí se Vám Marmaris se spoustou aktivit a nádherným prostředím? Rezervujte si levný zájezd a užijte si svojí dovolenou právě zde. Kliknutím na tlačítko si zobrazíte nejlevnější dovolené v Turecku. Součástí jsou i Last Minute nabídky, na kterých můžete ušetřit až 50% z ceny ubytování a letenky. Rezervujte ještě dnes!

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

Turecká lákadla

 • čisté pláže s bílým pískem
 • tyrkysově průhledné moře
 • pod hladinou - želvy, delfíni
 • exotická příroda, historie

Nenechejte si ujít

 • výlety na opuštěné ostrovy
 • exotická příroda, vodopády
 • zachovalé památky
 • turecké lázně, tradiční jídlo

Výhody Turecka

 • velmi levné, i Last Minute
 • sezóna Květen až Říjen
 • vhodné pro rodiny s dětmi
 • teplé moře 25°C až 27°C
(2010 - 2024)