Dnešní akce zájezdů

Vyberte si zájezd s výraznou slevou:

od 6 420 Kč

TURECKO - Last Minute

od 16 120 Kč

KAPVERDY - Last Minute

od 9 900 Kč

KYPR - Last Minute

od 29 230 Kč

MALEDIVY - Last Minute

Maledivy letecky

Maledivy hotel

Země:

Maledivy

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 31 070 Kč

Turecko letecky

Turecko Hotel

Země:

Turecko

Délka:

od 5 dní

Cena:

od 8 520 Kč

Kypr letecky

Kypr Hotel

Země:

Kypr

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 12 490 Kč

Kapverdy letecky

Kapverdské ostrovy

Země:

Kapverdské o.

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 18 690 Kč

Kemer - Turecko Dovolená a Zájezdy

Kemer je jedním z největších letovisek Turecké riviéry a lze jej jednoznačně doporučit. Nabízí moderní ubytování, restaurace s tureckou i středo-evropskou kuchyní, nepřeberné množství výletů a akčních zážitků. Za odpočinkem nemusíte jít daleko - přímo v centru se nacházejí nádherné písčité pláže, které jsou široké až 150 metrů a dlouhé několik kilometrů. Jak již je v Turecku zvykem, tak moře je křišťálově čisté a dokonale se hodí k šnorchlování, potápění a vodním sportům. Pokud si vyberete Kemer, tak budete na 100% spokojeni a všechny Vaše touhy po nádherné dovolené budou uspokojeny.

Kemer - Turecko Dovolená a Zájezdy

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

Široké písčité nekonečné pláže a Vodní sporty

Samotný Kemer má nádherné pláže a za koupáním není třeba jít daleko. Čisté tyrkysové moře se jen velmi mírně svažuje a je vhodné i pro rodiny s dětmi. Pláže jsou na mnoha místech velmi široké a jste tak dokonale odděleni od ruchu cest a ostatních turistů v Kemer. Příležitosti ke koupání jsou na každém kroku. Můžete se vydat například ke Phaselis, jehož historie sahá do 400 let před naším letopočtem. Je vzdálené jen 11 Km a jakmile si užijete historickou prohlídku, můžete se vydat na místní pláže s velmi klidnou vodou bez vln.

Jelikož se jedná o hlavní centrum Turecké riviéry, tak jsou zde dostupné všechny myslitelné vodní sporty. Můžete si pronajmout vodní skútry, jezdit na nafukovacím banánu za lodí, nechat se táhnout na padáku za rychlým člunem, vyzkoušet si surfování, vodní lyžování nebo třeba i šnorchlování s instruktorem pro úplné začátečníky. Odvážnější návštěvníci mohou absolvovat potápěčský kurz a vydat se na širé moře k jednomu z vraků lodí.

Zábava na každém kroku - Doporučujeme

K největším pokladům Kemer patří hora Taurus, která skrývá přírodní vodopády, jezírka, jeskyně a exotickou přírodu lákající k prozkoumání. K vodopádům a jeskyní se můžete vydat za asistence průvodců. Pro poznání vnitrozemí se můžete zúčastnit Safari Jeep. Jedná se o celodenní výlet do exotického vnitrozemí, poznáte, jak zde žili lidé před 2000 lety, jak zde žijí nyní a především uvidíte nádhernou tureckou přírodu. Součástí je i oběd. Případně můžete zvolit kratší půldenní výlet na koních, na čtyřkolkách nebo v buginách.

V blízkosti se nachází 3 neobydlené ostrovy. Můžete se vydat na jednu z plaveb, která Vám ukáže krásy pobřeží z paluby a i zakotví ke koupání a průzkumu místní nedotčené přírody. Kemer je rovněž známý pro pořádání WRC Rally závodů, moto crossových závodů a hudebních festivalů. V minulosti zde například vystupoval i DJ Tiesto. Se soumrakem zde život nekončí, naopak se otevírají desítky barů na pobřeží, restauračních zahrádek a dokonce i několik diskoték. Život zde běží až do pozdních večerních hodin. Nicméně je velmi ohleduplný k unaveným návštěvníkům a nebude Vás rušit při spánku.

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

Krátce k historii a místním památkám

Celá Turecká riviéra byla místem řady historicky důležitých událostí a nalezneme zde památky z již 400 let před naším letopočtem. Samotný Kemer je moderní město. Nemá žádné památky a jeho počátky se datují do roku 1916. Můžete se vydat do blízkých ruin města Phaselis, které zažilo největší rozmach za dob Římské a Byzantské říše. Výlet si můžete spojit s koupáním na místních nádherných plážích. Velmi zajímavé jsou zříceniny města Olympos, jež se datuje do dob Helénismu (4. až 1. století před naším letopočtem). V budoucnu bude i neméně zajímavým cílem turistů zaniklé město Idyros, na kterém ale v současnosti stále pracují archeologové.

Kemer - Tipy, co si rozhodně nenechat ujít

Nabídka zážitků, výletů a akcí je v Kemer takřka nekonečná a nelze ji vměstnat do krátkého seznamu. Podívejte se alespoň na několik rychlých tipů, co vše zde můžete zažít. Konkrétní informace a balíčky k zakoupení jsou k dispozici v mnoha místních turistických centrech. Doporučujeme být aktivní a většinu dnů si zpestřit alespoň krátkým výletem nebo akcí.

 • pláže - nekonečné široké pláže,lze si najít i svůj kousek v soukromí
 • ostrovy - v blízkosti jsou 3 neobydlené ostrovy, vydejte se na plavbu
 • poznání okolí - Safari Jeep, na koních, na čtyřkolkách nebo v buginách
 • přírodní vodopády - vydejte se s průvodcem do exotické džungle + koupání
 • historické památky - zejména doporučujeme Phaselis, případně i Olympos
 • turecké koupele - navštivte tradiční turecké lázně - koupele, masáže, wellness
 • zážitky - delfinárium, národní park, dinopark, turecký market
 • adrenalin - kurzy potápění, kurzy horolezectví a sjíždění divoké řeky
 • noční život - desítky barů, servírování míchaných koktejlů a diskotéky

Navštivte Kemer levně se slevou - Za výhodnější cenu

Chtěli by jste se podívat do letoviska Kemer, největšího letoviska v Turecké riviéře? Klikněte na tlačítko a podívejte se, jaké jsou dnes v nabídce zájezdy. Přednostně se Vám zobrazí Last Minute nabídky, u nichž můžete ušetřit až 50% z ceny. Neváhejte a rezervujte ještě dnes.

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

Turecká lákadla

 • čisté pláže s bílým pískem
 • tyrkysově průhledné moře
 • pod hladinou - želvy, delfíni
 • exotická příroda, historie

Nenechejte si ujít

 • výlety na opuštěné ostrovy
 • exotická příroda, vodopády
 • zachovalé památky
 • turecké lázně, tradiční jídlo

Výhody Turecka

 • velmi levné, i Last Minute
 • sezóna Květen až Říjen
 • vhodné pro rodiny s dětmi
 • teplé moře 25°C až 27°C
(2010 - 2022)