Dnešní akce zájezdů

Vyberte si zájezd s výraznou slevou:

od 6 420 Kč

TURECKO - Last Minute

od 16 120 Kč

KAPVERDY - Last Minute

od 9 900 Kč

KYPR - Last Minute

od 29 230 Kč

MALEDIVY - Last Minute

Maledivy letecky

Maledivy hotel

Země:

Maledivy

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 31 070 Kč

Turecko letecky

Turecko Hotel

Země:

Turecko

Délka:

od 5 dní

Cena:

od 8 520 Kč

Kypr letecky

Kypr Hotel

Země:

Kypr

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 12 490 Kč

Kapverdy letecky

Kapverdské ostrovy

Země:

Kapverdské o.

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 18 690 Kč

Belek - Turecko Dovolená a Zájezdy

V porovnání s ostatními tureckými letovisky, ať již v Egejské riviéře nebo Turecké riviéře, je Belek velmi malý a turisty méně navštěvovaný. Zatímco do ostatních měst desítky autobusů sváží nové návštěvníky, Belek působí daleko uvolněnějším a klidnějším dojmem. V poslední době stoupá jeho popularita především díky rozrůstajícím se golfovým hřištím. Bílé písčité pláže netrpí návalem turistů a každý si zde může najít kousek soukromí pro sebe. Okolí pláží bylo čerstvě zrenovováno a nově se zde nachází veřejné sprchy, parkoviště a záchody. Belek je rozhodně perfektně připraven na nové návštěvníky. Prozatím ale zůstává neobjeveným klenotem Turecké riviéry.

Belek - Turecko Dovolená a Zájezdy

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

Nekonečné bílé písčité pláže a koupání

Belek má zdánlivě nekonečné bílé písčité pláže a nádherné moře. V samotném centru si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Pokud si uděláte krátkou procházku mimo město, tak narazíte na kilometry nádherných pláží, kde si můžete roztáhnout svoji vlastní deku. A v soukromí se opalovat a koupat v čistém tyrkysovém moři. Díky čisté vodě jsou místní vody vhodné pro potápění i amatérské šnorchlování. Pokud máte potápěčské brýle, určitě si je nezapomeňte vzít s sebou a vydejte se pozorovat pestrobarevný mořský život.

Voda je zde velmi klidná a je vhodná i pro malé děti.

Atrakce a zábava v Belek

V těsné blízkosti pláží si můžete zapůjčit vybavení na surfování, vodní lyžování, plachtění nebo i nafukovací rafty a případně si vše vyzkoušet i za asistence zkušeného instruktora. Historické centrum Belek je postaveno v bohatém Římské stylu a mnoho návštěvníků uchvátí právě svou architekturou. Nachází se zde několik zajímavých památek a historicky důležitých míst, které si můžete prohlédnout společně s výkladem průvodce.

Příznivci adrenalinové zábavy si v místních turistických centrech mohou zakoupit horolezecký kurz s instruktorem a případě se vydat i do exotické přírody na lov.

Únik od shonu a turistických oblastí

Belek je velmi klidný a skromný na turisty. Nenechte se ovšem zmást - nachází se zde více než 30 čtyřhvězdičkových a pětihvězdičkových hotelů s bazény, restauracemi a bary. Rovněž okolí hotelů nabízí služby na vysoké úrovni. Belek není natolik zahlcen turisty, jako jiná letoviska. Polovina turistů, která se zde nachází, svůj veškerý čas tráví na golfových hřištích. Svoji dovolenou si tak můžete užít ve větším soukromí a na plážích a v moři se nemusíte přetlačovat s ostatními návštěvníky. Belek je pravá tropická exotika v nedotčené přírodě a s výbornými službami.

Pokud se Vám bude stýskat po ruchu a shonu velkoměsta, můžete se vydat do 18 Km vzdáleného obřího letoviska Antalya, které přetéká návštěvníky především v Červenci a Srpnu.

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

Golfová hřiště - Belek je ráj pro milovníky golfu

V letech 2012 a 2013 se zde konaly dvě finále mezinárodních golfových soutěží (Turkish Airlines World Golf Final a Turkish Airlines Open) a i nadále si drží pověst vyhlášené golfové lokace. Nachází se zde dvě 18-ti jamková hřiště, která jsou od sebe oddělena pouze 10 minut jízdy. Můžete zde narazit na úplné začátečníky, kteří za pomoci instruktorů odpalují své první míčky, ale i zkušené profesionály, kteří trénují na světová mistrovství. Přímo na místě se nachází mnoho golfových klubů a turistických středisek, kde získáte další informace.

Belek - Co si nenechat ujít

Poznávací výlety, zážitkové akce a další služby zpravidla nebývají součástí zájezdu. Navštivte jedno z lokální turistických center pro kompletní nabídku a přímo na místě rezervujte. Na naše poměry jsou místní služby velmi levné, díky čemuž si i průměrný turista může dovolit časté zpestření odpoledne.

 • pláže - bílé písčité pláže, které nabízejí soukromí
 • golf - světově vyhlášená lokalita, vhodná i pro začátečníky
 • koupele - turecké lázně s procedurami a wellness, doporučujeme
 • sporty - jízda na vodním skútru, vodní lyžování, surfování
 • historické centrum - fontána
 • výlety - výlety do okolních letovisek (Alanya, Antalya, Side)

Rezervujte dovolenou v Belek se slevou

Láká Vás poklidná odpočinková atmosféra Belek a nekonečné bílé písčité pláže? Podívejte se na nabídky zájezdů pro dnešní den. Přednostně jsou řazeny Last Minute zájezdy, u nichž je doba odjezdu za méně než 7 dní. Kde ale můžete ušetřit až 50% z ceny ubytování, letenek a penze.

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

Turecká lákadla

 • čisté pláže s bílým pískem
 • tyrkysově průhledné moře
 • pod hladinou - želvy, delfíni
 • exotická příroda, historie

Nenechejte si ujít

 • výlety na opuštěné ostrovy
 • exotická příroda, vodopády
 • zachovalé památky
 • turecké lázně, tradiční jídlo

Výhody Turecka

 • velmi levné, i Last Minute
 • sezóna Květen až Říjen
 • vhodné pro rodiny s dětmi
 • teplé moře 25°C až 27°C
(2010 - 2024)