Dnešní akce zájezdů

Vyberte si zájezd s výraznou slevou:

od 6 420 Kč

TURECKO - Last Minute

od 16 120 Kč

KAPVERDY - Last Minute

od 9 900 Kč

KYPR - Last Minute

od 29 230 Kč

MALEDIVY - Last Minute

Maledivy letecky

Maledivy hotel

Země:

Maledivy

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 31 070 Kč

Turecko letecky

Turecko Hotel

Země:

Turecko

Délka:

od 5 dní

Cena:

od 8 520 Kč

Kypr letecky

Kypr Hotel

Země:

Kypr

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 12 490 Kč

Kapverdy letecky

Kapverdské ostrovy

Země:

Kapverdské o.

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 18 690 Kč

Turecko - Last Minute Zájezdy - Nejlevnější

Proč jsou Last Minute levné? Cestovní kanceláře s velikým předstihem nakupují dovolené a rovnou platí za hotelové pokoje a místa v letadle. Ne vždy se jim ale podaří zaplnit celou kapacitu, za kterou již zaplatily peníze. Proto poslední týden před odjezdem nabízejí neprodaná místa formou Last Minute a dávají až 50% slevy z ceny zájezdu. Aby za jimi dříve zaplacené hotely a letenky dostaly alespoň nějaké peníze zpět.

Turecko - Last Minute Zájezdy - Nejlevnější

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

CK potřebují prodat vše - I se slevou 50%

Vám se tak otevírá možnost, jak se velice levně podívat do exotické krajiny a ušetřit při tom peníze. Samotné zájezdy do Turecka jsou velmi levné již před slevou a může si je dovolit takřka každý. Pokud si zvolíte Last Minute, tak Vám navíc zůstanou peníze na atrakce jako jsou výlety na lodích, projížďky do vnitrozemí nebo třeba i na pronajmutí vodního skútru. Platy v Turecku jsou nízké a tak služby místního průvodce nebo instruktora jsou velmi levné a i průměrný turista si může dopřát zpestření mnoha odpolední a zažít nezapomenutelné zážitky. Dovolená se vším všudy jak má být. Nejen ležení na pláži, ale i akce a dobrodružství.

Rezervujte si i Vy nejlevnější Last Minute do Turecka. Klikněte na tlačítko a podívejte se na aktuální nabídky zájezdů pro dnešní den. Nabídky, které jsou k dispozici dnes, již zítra nebudou dostupné.

Nejoblíbenější letoviska v Turecku - Doporučujeme

Při rezervaci levných Last Minute si zpravidla nevybíráte konkrétní letovisko, ale rezervujete ten nejlevnější zájezd, který je zrovna v nabídce. Navíc nabídky destinací jsou značně omezeny a poslední místa rychle ubývají. Pokud budete mít možnost volby, tak z Egejské riviéry Vám doporučujeme přednostně rezervovat Fethiye a Marmaris. V Turecké riviéře patří mezi nejkrásnější letoviska Antalya a zejména nejnavštěvovanější Kemer.

Pokud ani jedno z těchto letovisek nebude k dispozici - nezoufejte. Všechny lokality exotického Turecka jsou nádherné a není mezi nimi prakticky rozdíl. Rezervujte nejlevnější Last Minute a ušetřete peníze.

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)
 • Antalya - Návštěvníkům doporučujeme zejména plavby na opuštěné exotické ostrovy spojené s koupáním. Můžete se vydat i pozorovat mořské želvy a delfíny ve volné přírodě. Antalya je obklopena nádherným prostředím.
 • Kemer - Jedno z největších tureckých letovisek, které je vhodné zejména pro rodiny s dětmi. V okolí je mnoho příležitostí k výletům do tropické přírody, na ostrovy a k zakoupení jsou i zážitkové balíčky.
 • Fethiye - Rozkládá se v 5 zátokách a v blízkém okolí leží 12 ostrovů. Má mnoho menších oddělených pláží, každý si najde svůj kousek soukromí. Velmi krásné přírodní prostředí.
 • Marmaris - Na rozdíl od předchozích letovisek nemá žádné historické památky. O to více nabízí výletů, plaveb, prohlídek přírody s průvodci, vodopádů a aktivit na pláži.

Pro lepší představu o poloze můžete využít naši mapu letovisek v Turecku.

Levná cena, ale odjezd ihned - Rezervujte ještě dnes

Veliká výhoda Last Minute zájezdů je, že můžete ušetřit až 50% z ceny ubytování, letenek a penze. Na druhou stranu musíte být připraveni, že odlet je naplánován za méně než 7 dní. Pokud v nabídce narazíte na výhodnou nabídku, tak ji musíte co nejdříve rezervovat. Poslední volná místa Last Minute bleskově mizí. Klikněte na tlačítko a zobrazte si nejlevnější zájezdy do Turecka pro dnešní den. A rezervujte ihned.

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

Turecká lákadla

 • čisté pláže s bílým pískem
 • tyrkysově průhledné moře
 • pod hladinou - želvy, delfíni
 • exotická příroda, historie

Nenechejte si ujít

 • výlety na opuštěné ostrovy
 • exotická příroda, vodopády
 • zachovalé památky
 • turecké lázně, tradiční jídlo

Výhody Turecka

 • velmi levné, i Last Minute
 • sezóna Květen až Říjen
 • vhodné pro rodiny s dětmi
 • teplé moře 25°C až 27°C
(2010 - 2022)