Dnešní akce zájezdů

Vyberte si zájezd s výraznou slevou:

od 6 420 Kč

TURECKO - Last Minute

od 16 120 Kč

KAPVERDY - Last Minute

od 9 900 Kč

KYPR - Last Minute

od 29 230 Kč

MALEDIVY - Last Minute

Maledivy letecky

Maledivy hotel

Země:

Maledivy

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 31 070 Kč

Turecko letecky

Turecko Hotel

Země:

Turecko

Délka:

od 5 dní

Cena:

od 8 520 Kč

Kypr letecky

Kypr Hotel

Země:

Kypr

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 12 490 Kč

Kapverdy letecky

Kapverdské ostrovy

Země:

Kapverdské o.

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 18 690 Kč

Super Last Minute - Turecko - All inclusive

Přímořská letoviska jižního Turecka lákají k dovolené od Dubna až po Říjen. Začátek a konec hlavní turistické sezóny nabízí teploty nad 25°C. Během špičky, v Červenci až Srpnu, se denní teploty přehoupnou přes 30°C a teplota moře neklesá pod 27°C. Máte rádi příjemnější teploty a chcete si užívat výlety po okolí i během pravého poledne? Navštivte Turecko v rámci Super Last Minute zájezdu během jara či podzimu. Milujete vysoké teploty a chcete si užít silného sluníčka? Vydejte se do Turecka v létě a budete plně spokojeni. Turecko nabízí dlouhé písčité pláže, tyrkysově zabarvené čisté moře, nedotčenou přírodu vhodnou k výletům a mnoho volnočasových aktivit. Vydejte se do nádherného Turecka v rámci Super Last Minute All inclusive zájezdu. Můžeme vřele doporučit, spokojenost je zaručena.

Super Last Minute - Turecko - All inclusive

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

Super Last Minute All inclusive - Co vše očekávat od balíčku

Zakoupením balíčku All inclusive dostanete navíc veškeré hotelové služby k zájezdu naprosto zdarma. Pokud by jste si rezervovali pouze Super Last Minute, tak by jste dostali letenku, ubytování a plnou penzi. Pokud si ale koupíte plný Super Last Minute All inclusive, tak zároveň můžete v hotelu bezplatně využívat všechny prostory (tělocvičny, posilovny, bazény, lázně) a jíst zdarma po celý den v hotelovém bufetu. Zkrátka přímo na dovolené už ze své kapsy nemusíte dát ani korunu - cena zájezdu je konečná cena Vaší dovolené. Rezervujte dovolenou v Turecku ještě dnes!

Nicméně doporučujeme si vzít nějaké vlastní peníze navíc. Turecko je překrásná země s bohatou historií a levnými službami pro turisty. Můžete si zpestřit odpoledne a zaplatit si levného místního průvodce, který Vás provede místními historickými zajímavostmi. Nebo si můžete zaplatit výlet spojený s pozorováním mořských želv či delfínů. Máte rádi akci? Můžete si půjčit vodní skútr či čtyřkolku. Pokud ale budete využívat služeb Vašeho hotelu v rámci All inclusive, tak pro Vás bude celá dovolená zdarma. A díky obřím slevám v rámci Super Last Minute i neuvěřitelně levná.

Turecko s All Inclusive - Které letovisko si vybrat

Nabídka Super Last Minute dovolených skrývá pouze pár posledních nerezervovaných míst, takže ne vždy máte možnost vybírat si z pestré nabídky měst a letovisek. Pokud by se Vám přeci jen podařilo najít v rámci All inclusive některé z následujících tří letovisek, tak jej rezervujte přednostně. Pokud budou již vyprodány, tak s klidným srdcem rezervujte i jiná místa. Celá jižní přímořská část Turecka je překrásná a při výběru nelze šlápnout vedle.

 • Alanya - Letoviska jsou na velmi vysoké úrovni a návštěvníky uchvátí zejména nedotčenou přírodou. Můžete se vydat do vnitrozemí za přírodními vodopády, strávit příjemné odpoledne na písčité pláži či koupáním v křišťálově čistém moři. Historické centrum nabízí prohlídky s průvodci. Tyto Super Last Minute zájezdy jsou vhodné i pro rodiny s dětmi.
 • Antalya - Velmi populární destinace pro svá golfová hřiště a ubytování s All inclusive službami.. Jelikož mnoho návštěvníků tráví čas hraním golfu, místní pláže jsou klidnější a nejsou přeplněné. Každý si tak může najít kousek svého soukromí v nádherné exotické přírodě. Noční život je velmi klidný a neruší.
 • Kemer - Jedno z největších letovisek, které nabízí All inclusive pobyty v hotelech, moderní restaurace a služby na vysoké úrovni. Pro své perfektní služby oblast doporučujeme zejména rodinám s malými dětmi. Místní turistická střediska nabízejí desítky výletů, plaveb a volnočasových aktivit.

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

Turecko, nejkrásnější a nejlevnější dovolená

Turecko je velmi populární pro své nízké ceny služeb a zároveň nádhernou přírodu u jižního pobřeží, kde leží všechna přímořská letoviska. Díky kombinaci levných cen a exotiky je nejlepší volbou pro Super Last Minute dovolenou. Turecká pobřežní města jsou orientována na turistický ruch a mohou Vám tak poskytnout plnohodnotný All inclusive zájezd plný zážitků a odpočinku.

 • Moderní a s All inclusive - Všechna letoviska vyrostla v blízkosti starých měst. Nově postavené hotely a restaurace tak mohou poskytnout All inclusive služby v moderním prostředí. Ale turisté se stále mohou vydat za poznáním historického centra města, které leží jen pár stovek metrů od moderního turistického centra.
 • Překrásná příroda - Turecko je tropická země, pověstná zejména písčitými plážemi a čistým mořem. Můžete si udělat krátkou procházku spojenou k některé z lagun, které nabízejí koupání v křišťálově namodralém průhledném moři a soukromí při opalování. Stejně tak jsou lákavé plavby na neobydlené ostrovy nebo procházky do vnitrozemské tropické přírody.
 • Volný čas - Výlety na ostrovy, prohlídky historických památek, pozorování mořských želv a delfínů, výlety do lagun, výlety za poznáním do vnitrozemí, moderní golfová hřiště, noční život, koupání, opalování...zkrátka nekonečný seznam možností, jak si zpestřit volný čas během dovolené v překrásném Turecku.

Super Last Minute Turecko - Rezervujte ihned

V nabídkách Super Last Minute jsou inzerována již jen poslední neprodaná sedadla v letadlech a poslední neobsazené hotelové pokoje. A jsou nabízeny za extrémně levné ceny. Díky této kombinaci nově vystavené nabídky mizí během pár hodin. Klikněte na tlačítko a zobrazte si všechny levné dovolené, které jsou pro dnešní den k dispozici. A vydejte se na All inclusive dovolenou do překrásného slunného Turecka.

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

TURECKO

Last Minute

od 7 990 Kč

(zbývá posledních 14 Last Minute zájezdů)

Turecká lákadla

 • čisté pláže s bílým pískem
 • tyrkysově průhledné moře
 • pod hladinou - želvy, delfíni
 • exotická příroda, historie

Nenechejte si ujít

 • výlety na opuštěné ostrovy
 • exotická příroda, vodopády
 • zachovalé památky
 • turecké lázně, tradiční jídlo

Výhody Turecka

 • velmi levné, i Last Minute
 • sezóna Květen až Říjen
 • vhodné pro rodiny s dětmi
 • teplé moře 25°C až 27°C
(2010 - 2023)