Dnešní akce zájezdů

Vyberte si zájezd s výraznou slevou:

od 6 420 Kč

TURECKO - Last Minute

od 16 120 Kč

KAPVERDY - Last Minute

od 9 900 Kč

KYPR - Last Minute

od 29 230 Kč

MALEDIVY - Last Minute

Maledivy letecky

Maledivy hotel

Země:

Maledivy

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 31 070 Kč

Turecko letecky

Turecko Hotel

Země:

Turecko

Délka:

od 5 dní

Cena:

od 8 520 Kč

Kypr letecky

Kypr Hotel

Země:

Kypr

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 12 490 Kč

Kapverdy letecky

Kapverdské ostrovy

Země:

Kapverdské o.

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 18 690 Kč

Černá Hora - Last Minute Zájezdy - Nejlevnější porovnán

Černá Hora (Montenegro) je malá země, která byla součástí bývalé Jugoslávie a později Srbska. Typické pro Černou Horu jsou husté lesy, spousta zeleně, krásné písečné pláže u Jadranského pobřeží a dlouhé slunné dny.

Mezi českými turisty je dovolená v Černé Hoře oblíbená nejen díky relativně malé vzdálenosti, ale především díky krásným plážím, vybaveným hotelům a velice pohostinnému obyvatelstvu.

Celé pobřeží Černé Hory se obvykle dělí do čtyř částí: Bokakotorská riviéra, Budvanská riviéra, Barská riviéra a konečně nejjižnější Ulcinjská riviéra. Nejseverněji položená Bokakotorská riviéra je jedním z nejnavštěvovanějších a zároveň v minulosti pro obranu země nejdůležitějších částí Černé Hory. V okolí vysokých štítů pohoří Lovčen a Orien se zde daleko do pevniny zakusují zálivy Boky Kotorské, jež v očích mnoha turistů evokují některé z podob skandinávských fjordů.

Doporučujeme navštívit Skadarské jezero (národní park, největší jezero na Balkáně), středisko Budva (především Slovenská pláž s bílými a oranžovými kamínky). Budvarská riviéra nabízí turistům vše, co očekávají. Chcete-li prožít levnou ale krásnou letní dovolenou u moře, tak zvolte některý z last minute zájezdů do Černé Hory.

Vyberte si z široké nabídky last minute zájezdů do Černé Hory - na začátku stránky se nachází formulář, kterým porovnáte všechny vypsané zájezdy. Obsahují zejména nejlevnější last minute nabídky, které jsou extrémně levné. Zájezd je možné rezervovat ještě dnes, přes internet v pohodlí domova. Jednejte ihned.

(2010 - 2024)