Dnešní akce zájezdů

Vyberte si zájezd s výraznou slevou:

od 6 420 Kč

TURECKO - Last Minute

od 16 120 Kč

KAPVERDY - Last Minute

od 9 900 Kč

KYPR - Last Minute

od 29 230 Kč

MALEDIVY - Last Minute

Maledivy letecky

Maledivy hotel

Země:

Maledivy

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 31 070 Kč

Turecko letecky

Turecko Hotel

Země:

Turecko

Délka:

od 5 dní

Cena:

od 8 520 Kč

Kypr letecky

Kypr Hotel

Země:

Kypr

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 12 490 Kč

Kapverdy letecky

Kapverdské ostrovy

Země:

Kapverdské o.

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 18 690 Kč

Golf v Malajsii - Golfová hřiště, vybavení a úroveň

Pro milovníkům golfu má Malajsie připraveno téměř 200 golfových hřišť. Různorodá krajina je pro Malajsii skutečným požehnáním, neboť nabízí ty pravé podmínky pro vytvoření golfových sportovišť v chladivých horách, podél pláží obklopených džunglí nebo třpytícími se mrakodrapy.

Golfové hřiště

Spousta těchto sportovišť byla vybudována dle mezinárodních požadavků a za přispění mezinárodních golfových odborníků jako např. Arnold Palmer, Gary Player, Greg Norman, Ronal Fream a další. Velkou předností golfových sportovišť v Malajsii je vysoká kvalita a také jejich umístění nedaleko prázdninových atrakcí. Velkou předností Malajsie je také dokonale propracovanou dopravní sít a přímá spojení mezi velkými městy, což umožňuje snadnou dostupnost ke všem golfovým resortům.

Malajská centrála cestovního ruchu každoročně organizuje World Amateru Inter-Team Golf Championship, kterého se účastní všichni začínající golfisté z celého světa. Hlavním cílem této akce bývá představení golfových resortů a Malajsie jako sportovní destinace.

Téměř všechna golfová hřiště jsou součástí 5* resortů nebo luxusních klubů. Pokud nebudete mít s sebou potřebné vybavení, pak nemusíte mít obavu, neboť v Malajsii naleznete spoustu obchodů, nabízejících kvalitní golfové vybavení. Většina sportovišť nabízí také noční golfování, takže návštěvníci mají příležitost si golf pořádně užít.

Cestovatelský tip

Abyste se vyhnuli zbytečným nedorozuměním, je dobré se vždy předem informovat o ceně a také požadavcích na golfové oblečení. Pokud to bude možné, vyberte si pro svůj golf jiné období než jsou víkendy, neboť v této době zde bývá velké množství lidí.

(2010 - 2024)