Dnešní akce zájezdů

Vyberte si zájezd s výraznou slevou:

od 6 420 Kč

TURECKO - Last Minute

od 16 120 Kč

KAPVERDY - Last Minute

od 9 900 Kč

KYPR - Last Minute

od 29 230 Kč

MALEDIVY - Last Minute

Maledivy letecky

Maledivy hotel

Země:

Maledivy

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 31 070 Kč

Turecko letecky

Turecko Hotel

Země:

Turecko

Délka:

od 5 dní

Cena:

od 8 520 Kč

Kypr letecky

Kypr Hotel

Země:

Kypr

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 12 490 Kč

Kapverdy letecky

Kapverdské ostrovy

Země:

Kapverdské o.

Délka:

od 8 dní

Cena:

od 18 690 Kč

Objevte krásy Malajsie - Kam na dovolenou, představení

Malajský poloostrov se nachází samotném srdci Asie a je považována za zemi mnoha kultur, divů a atrakcí. Malajsie patří mezi nejpříjemnější a nejkrásnější země, které by se měly v Asii rozhodně navštívit. Kultura této země byla ovlivněna několika významnými kulturami - malajskou, indickou a čínskou, které patří v tomto regionu za nejvýznamnější.

Kuala Lumpur

Malajsie se stala domovem několika ti set krásně barevných festivalů, které se konají v průběhu celého roku. Nejenom díky společenským akcím Malajci patří také mezi velmi společenské, přátelské a milé lidi, kteří se velmi rádi baví.

Tanečnice v Malajsii

Geograficky je Malajsie různorodá stejně jako její kultura a skládá ze dvou hlavních částí - 11 států na malajském poloostrově a 2 států v severní části ostrova Borneo. Kromě třpytících se skleněných věží Petronas, se v horách nachází nově vybudované rychlostní silnice, které vedou k nádherně teplým a písčitým plážím.

Pokud si chcete užít báječné cestování nebo strávit perfektní dovolenou plnou překvapení, seznámit se s několika kulturami na jednom místě a poznat přírodní skvosty, pak je nejvyšší čas vydat se na cestu. A místo? Malajsie!

(2010 - 2023)